Ново
Алатки За Волфрам Карбид Од јаглероден Челик Поставете Алатки За Дупчење Самоцентрична Дупка Видов Здодевни Дупчалки Алатка За Обработка На Дрво Дупчење Дупка Од

Алатки За Волфрам Карбид Од јаглероден Челик Поставете Алатки За Дупчење Самоцентрична Дупка Видов Здодевни Дупчалки Алатка

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 203.04

Тип : Форстнер Вежба Малку. Дијаметар на дупката : 10/12/14/15/16/17/18/19/20/21/22/23/24/25/26/27/28/30/32/35/38/40мм . Тип на сечилото : лак работ. Количина : 1 парчиња. Сосема нов со висок квалитет. Материјал : високо јаглероден челик. Длабочина на дупчење : 90мм. Карактеристики : . Употреба на напредно производство на технологија, висококвалитетни материјали, долго време на услуга. Вежба дупки уредни, мазни, без скршен раб, нема да произведе тремор феномен. Отпорот на засек е мал, ја подобрува брзината на дупчење, лесно отстранување на чипот. Може да се користи за различни дрвени, дрвени производи, пластика, иверица и други материјали отвори. Лесен за инсталирање, лесен за употреба, може да се користи само во рачната вежба. Работната бучава е мала. Пакетот Вклучува : . 1pc Forstner Вежба Битови. Известување : . 1,1 см=10мм=0,39 инчи. 2.Ве молиме дозволете грешка од 1-2мм поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 3.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Алатки За Волфрам Карбид Од јаглероден Челик Поставете Алатки За Дупчење Самоцентрична Дупка Видов Здодевни Дупчалки За Дрво Алатка За Обработка На Дрво Дупчење ДУПКА 25ММ.

Главните својства

Избор на купувачот

Со употреба на напредна технологија и материјал за синтерување, тој е цврст, отпорен на абење и има долг�

Стол Железнички Калапи Рутер Малку, Подолготрајни Круна Форма Рутери Битови Висока Точност Јаглероден

Легура и Јаглероден Челик Мелење Машина, Рутер Битови, Кастри Резба За Гравирање Дрво Спецификација : Ти

Карактеристики : *Брзо ефикасно дупчење на материјали базирани на дрво со побрзо исфрлање чип...

Битовите на форстнер се одличен избор за сечење чисти и точни дупки со рамно дно Освен малиот засек созд

Карактеристики : * Користете високојаглероден челик сечилото, со посебен третман цврстина НА HRC50HRC58.*Раз�

Карактеристики : Супериорни дизајнирани флејти за подобрена екстракција на чипови.Закосениот раб дове�

Карактеристики : *Користење за рачно изработка на фиока или друга обработка на дрво.*Индустриски квалит�

Широка употреба : оваа алатка за дупчење со мијалник е погодна за обработка на дрво и тенки пластични пл�

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен.*Обезбедува погодност за дрвени работници; има магнетски магн�

6 парчиња : 22 Поради рачно мерење, може да има отстапување, ве молиме во натура преовладува Добар дизајн :

Функција : 1 Различни спецификации, содржи глави за дупчење со различен дијаметар, можете да изберете сп�

Карактеристики : Висококвалитетен материјал од алуминиумска легура, елоксиран на површината, отпорен �

Мултифункционални Триаголни Дупчалки Отварачи За Дупки За Керамичко Стакло Опис На Бетон : Мултифункци

Scroll