Ново
Американски Мебел Класици Коралните Извори Сакаат Седиште Со Две Соодветни Перници

Американски Мебел Класици Коралните Извори Сакаат Седиште Со Две Соодветни Перници

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Ова љубовно седиште е од нашата ажурирана традиционална колекција. Прекрасна корална боја со контраст на слонова коска во крајбрежна тема. Класична тркалезна рака сака седиште со реверзибилни две над две перничиња за седишта и грб за долгорочно абење. Ткаенината има изглед на ткаена природна постелнина користејќи издржлива поли мешавина. Две акцентни перници во шема на корален гребен на позадина од слонова коска се совршен комплимент. Ова љубовно седиште сигурно ќе додаде елеганција во вашата соба. Корална тема совршено прилагодена со внимание на деталите. Оваа љубов седи две лица. 69 во w x 39 во d x 40 во h. Реверзибилни перници за грб. Реверзибилни перници за седишта. Пена со висока густина за да се обезбеди долг животен век. Висококвалитетни конјугирани влакна. Направено во САД ОД АМЕРИКАНСКИ и странски материјал. Исчистете со шампон, пена или сув растворувач. Кафеави пластични нозе. Вклучува две акцентни перници.

Главните својства

Избор на купувачот

Грациозно и гламурозно, ова љубовно седиште дава класична софистицираност на секој дом Со мек, сребрен �

Воздухот на елеганција ја опкружува Колекцијата Пемберли Ред, од нејзините длабоко закривени раце до н�

Домот Кортези Ромското Љубовно Седиште е дизајнирано за издржливост и удобност, без да се загрози стило

Scroll