Ново
амуса Менс Мајами Кубанска Алка Синџир Нараквица Дијамант Пронг Кубански Синџир Должина Хип Хоп Накит Со Подарок Кутија

амуса Менс Мајами Кубанска Алка Синџир Нараквица Дијамант Пронг Кубански Синџир Должина Хип Хоп Накит Со Подарок Кутија

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 261.28

Менс Мајами Кубанска Алка Синџир Нараквица 12мм Дијамантски Ланец Кубански Синџир 8 Инчи Должина Хип Хоп Накит Со Кутија За Подароци детали за Производот добавувач на модни и трендовски додатоци. Со фокус на наоѓање на најновите трендови во модата и културата, нашиот е посветен на обезбедување производи што ги прават луѓето да се чувствуваат добро/уникатно/самоуверено.Хип хоп моден дизајн-машки луксузен хип хоп моден ѓердан синџир дизајниран за љубителите на хип хоп. Високиот полски финиш му дава дополнителен сјај. Блиската и блиската врска ја прави силна и тешкаисклучителна изработка - површината на хип-хоп ѓерданите е позлатена, а сите Штрасови се рачно инкрустирани од занаетчии со повеќе од тригодишно искуство. Тие ќе ве стават во центарот на вниманието во секоја пригодависококвалитетен материјал - изработен од висококвалитетна легура и проѕирен дијамант, Кубанскиот ѓердан е издржлив и може безбедно да се носи.Овој класичен Кубански синџир е подарок за семејството, љубовниците, пријателите, колегите, мажите и жените, можност да ја изразите својата љубов кон неа и модно парче за да ја покажете вашата личност. Во исто време Со нараквица може да направи да изгледа модерен и различни ПАКЕТ ЛИСТА : 1*Нараквица ✦Изјава И Редење прстен за жени✦ нашиот прстен е совршен да го носите сам како прстен за изјава или редење со други прстени за да добиете целосен изглед. Едноставно, модерно и вкусно,може да се користи како прстен на палецот, прстен на показалецот, миди прстен, розов прстен, венчален прстен, прстени за ветување. итн. Убав Подарок В овие прстени дефинитивно ќе станат едно од вашите омилени парчиња бидејќи даваат своја изјава.Лесно е да се комплиментира дневна облека, убаво уживање за себе или убав подарок за пријателите и семејството. Нашата УСЛУГА И Сегавен Накит Е Посветена На Обезбедување На Клиентите Со Моден Накит и Најдобра Услуга.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Исечок Фустан, Долг Ракав Круг Вратот Без Грб Крпеница Повик Клуб Партија Завиткани Фустан ...

Женски Обичен Екипаж Вратот Краток Ракав Маица Фустан Пресечен Бодикон Мини Фустани Женски АЛинија Сва

Тип на производ : Фустан Тип на шема : Цврст Тип на затворање : Повлекување Стил име : Класичен Преден стил

28" колкови : 87103 должина : 95см / 37.17" половината : 7382см / 28.23"Shoulder : 34cm / 13.78"Waist : 6978cm / 27.62"Shoulder : 35cm / 13.28"Hips : 87103 Length

Фустани за жени плус големина женски врат плажа летна цврста боја, случајна без ракави, без грб, нож, жен�

Вашите планови за викенд се вртат околу овој лесен фустан за смена на Алинија од Beach Lunch Lounge Сите облечен�

Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 114cm / 44,88 '' Рамо : 44cm / 17.32 '' Sleeve : 17.01'' Shoulder : 39cm / 15 Голем

Женски Моден Летен Секојдневен Џеб Со Кратки ракави Со Џеб Со Кратки Забави Карактеристики На Фустанот

Грижа за облека : За да ја задржите добрата форма на облеката, се препорачува миење на рацете или машинск

Останете шик во текот на целата бременост со нашата колекција за мајки Бимба едноставна и удобна пород�

Женски Обичен Божиќен Принт Тркалезен Пуловер За Вратот Фустан Со Долги Ракави Карактеристики На Кафе :

Женски Летен Фустан Цветен Принт Фустан Со Резервоар Без Ракавикарактеристики : Бидете во центарот на в

Спецификација : Материјал : Полиестер Должина На Ракавот : Кратко Тип На Шема : Цврста Боја Пол : Жени...

Тежина : 140~180g(SXXL)пакет вклучи специфичност на предметот вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед �

Облека За Плажа Женски Фустан Со Ремен За Вратот Без Грб Резервоари За Туника Фустани Летни Каузални Фу�

Израмнете го вашиот изглед како што правите во овој прекрасен светло зелен блок печатен памучен пантал�

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Совршено парче за време на потоплите месеци, оваа должина на коленото се вклопува и фустанот за пламен с

Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпатер : Цврста Должина : Редовна Вкл�

77" Рамо : 39см / 15.14" должина : 125cm / 49 Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа.50" рамо :

Гардероба Суштински Фустани За Жени Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате

Во Зима, Можете Да Одговарате И На Јакна, Која е Многу Модерна Ве Молиме Проверете Ги Информациите За Гол

IEFIEL Женски Модерен Современ Танц Фустан Мрежа Лирски Танц Костим Без Ракави Сплит Проегирен Фустан Тан�

Fesfesfes Женска Облека Цветни Печати Круг Вратот Летен Фустан Лабава Секојдневен Облека без Ракави Фустан

Оваа трендовска Права Курта, Чуридар и дупата е инстант стил поттик од куќата На Атаси Здружете го со ми�

4 "половината : 88cm / 34.1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.4 " ракав : 20см / 7,87 '' Должина : 112см / 44.0 " ракав : 21cm / 8 Големина

Scroll