Ново
Apple iPad Air Wi -Fi + Cellular - 1 -та генерација - таблета - GB - 9,7 IPS - 3G, 4G - LTE - AT & T - сребро

Apple iPad Air Wi -Fi + Cellular - 1 -та генерација - таблета - GB - 9,7 IPS - 3G, 4G - LTE - AT & T - сребро

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Apple i Pad Air Wi -Fi + Cellular - 1 -та генерација - таблет - 128 GB - 9,7 " - 3 G, 4 G - AT & T Клучни карактеристики и придобивки : Retina Display IPAD отсекогаш била на дисплејот. И тоа - Е уште повеќе точно со i Pad Air. Бидејќи Apple ја намали ширината на уредот, заедно со рамките на страните на дисплејот. Но, големината на зачудувачкиот приказ на мрежницата е точно иста. Значи, вашата содржина го пополнува вашиот преглед повеќе од некогаш. Со резолуција од 2048-по-1536 и над 3,1 милиони пиксели, фотографии и видеа се појавуваат со детали и текст изгледа брич на остар. Пикселите се нескревни. Значи, сè што гледате е она што сакате да го видите . Неверојатна изведба на Apple дизајнирана од Apple A7 Чип носи 64-битна архитектура на десктоп-класа на i Pad. Тоа значи до двојно поголема брзина на процесорот и перформанси за графики за сè што правите . Напредна безжична нова омилена апликација, книга или филм, вашиот следен повик за Face Time или i Message, Ultrafast Wireless Lets Вие пристапувате до работите што ги сакате, веднаш од i Pad Air. Значи, повеќе од кога било, можете да останете во синхронизација и во допир . Што е вклучено : Apple i Pad Air Wi-Fi + Cellular. Адаптер за напојување. Молња до USB кабел.

Главните својства

Избор на купувачот

Суперсоничен SV6 8 GB паметен телефон, 6 "LCD 540 x 960, 1 GB RAM меморија, Android 4.4 Kitkat, 3 G, White, Bar, 2 SIM поддршка, SIMFree, задна

Медиумски Формати : популарни медиумски формати Без разлика дали земате филм, играте омилена игра или с�

Батерија : Вистински 3000mah Литиумјонска батерија .4 G WIFI Поврзете Ја Најновата Поддршка за Таблети 2pcs Вмет�

Направете повеќе додека сте далеку од продажни места, Бидејќи Јазичето P11 Plможе да игра до 15 часа* со едн�

1 инчи, резолуцијата на екранот 1280 * 800 може да ви донесе добро искуство без разлика дали гледате филмови,

DELL STREAK716 GRAY 7Инчен Отклучен Таблет ви овозможува да се поврзете Преку WiFi или да користите Gsm Sim картичка, к

Со совршено пренослива компактна големина и можност за пребарување на емисии на интернет и поток, овие �

Можете да се претплатите на вашиот омилен rss извор, па дури и да користите две апликации истовремено на п

Андроид Музички Плеер 1 GB системска меморија Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно

Apple i Pad Mini 3 Wi Fi е мал, брз и натоварен со карактеристики Има сензор За ОТПЕЧАТОЦИ На Допир за отклучување

Не правете грешкаКнигата за јога го има она што е потребно под хаубата да остане во чекор со барањата на

Работете, играјте, сурфање и многу повеќе со Ematic EGQ347 HD со таблета Wi Fi 7 на екран на допир и Android 5.0 Овој 7 уре

Табот lenovo ® M10 HD е таблета од 2та генерација 10.1" HD која пакува wallоп додека спортува врвен метален изглед и

Нов нов дизајн.А тон напредна технологија За само една фунта Мора да го задржите i Pad Air за да верувате во �

10 Инчен Таблет, 3 GB RAM МЕМОРИЈА 64 GB Rom Двојна SIM Картичка ДВОЈНА Подготвеност HD Таблет 100240 V 3g Мрежа 13mp Задна

10 Инчен Таблет, ЕУ Приклучок 100240 V 5 GWIFI HD Таблет За Студија за 11 Сребрена,Сина,Златна Спецификација : Тип Н

Таблета AsVivotab TF810 CC1Gr, 11,6 "" HD, Atom Z2760 DualCore (2 Core) 1,80 GHz, 2 GB RAM меморија, 64 GB складирање, Windows 8 64битен, Grey AsVivotab TF810 C

Со apple i Pad Со Приказ На Мрежницата, можете да направите повеќе од кога било Apple i Pad Со Retina Дисплеј Со WiFi има

Оперативен систем : ANDROIDProcessor фреквенција : 0.72 ghzstorage тип : други типови складирање капацитет на хард диск�

Visual Land Prestige Elite 13q Таблет Android 5.0 (Lollipop) 64 GB 13.3 " со клучни карактеристики на тастатурата за тастатура : од

Micro SDHC слот за картички (поддршка до 32 GB) 8 GB Flash Memory Што е таблет компјутер? Таблет компјутерите се компакт

Scroll