Ново
Apple iPad Pro Wi-Fi + Мобилни 64GB

Apple iPad Pro Wi-Fi + Мобилни 64GB

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 10745.44

A12x Bionic е најпаметниот, најмоќниот чип што некогаш сме го направиле. Одликувајќи се со опцијата за обезбедување на вашиот уред Со ЛИЧНА КАРТА, сега можете да го отклучите Вашиот Ipad Pro, да се најавите во апликации и да платите со само еден поглед. Дисплејот На Течна Мрежница од 11 инчи оди од раб до раб. За да ви помогнеме да ја извадите вашата најдобра работа, новиот Ipad Pro се објавува заедно со новиот Apple Pencil и Паметното Фолио На Тастатурата, за да можете да бидете уште покреативни и попродуктивни во сѐ што правите. Паметното Фолио на Тастатурата обезбедува одлично искуство за пишување и елегантна заштита од предната и задната страна.Новиот 11-инчен Ipad Pro конечно е тука. Дизајнот на целиот екран значи дека i Pad Pro е магично парче стакло што прави се што ви треба, на кој било начин што ќе го држите. Јаболко Молив реагира на вашиот допир. Земете го новиот 11-инчен i Pad Pro и преиспитајте за што е способен i Pad. Тој е дизајниран за безбедно отклучување и работи беспрекорно без разлика дали го држите во портрет или пејзаж. И магнетски се прицврстува за спарување и полнење. Неговиот Бионички чип А12Х е дизајниран со ажурирана технологија, овозможувајќи му на i Pad Pro ефикасно да работи професионални апликации со леснотија. Користете ЛИЧНА КАРТА За отклучување на Вашиот Ipad Pro, најавете се на апликации и плаќајте со поглед. Плус, со целодневното траење на батеријата и МОЖНОСТИТЕ На GIGA-bit LTE, можете да се справите со секоја задача со целосно владеење. И Вистинска длабинска камера совршена за портретни селфи фотографии, facetime, animoji и мемоџи.

Главните својства

Избор на купувачот

Тип на уред : i Pad Pro (2021) Неработна Температура : 4° ДО 113° F ( 20° ДО 45° C) Овој производ можеби не е сертифицир�

Ова е новиот i Pad Pro Има најнапреден мобилен дисплеј во светот Има про камери кои можат да ја трансформира

Двата 9,7инчни ipad Pro уреди имаат целосно ламиниран 9,7инчен LEDпозадинско осветлување 2048x1536 (264 ppi, dciP3 боја сп

i Pad Pro е повеќе од следната генерација на i Pad ? тоа?е бескомпромисна визија за персонални компјутери за со

Scroll