Ново
Ајронмен Цела Земја А Т Сите Терени ЛТ265 70Р 121 118К Е Лесна Гума За Камиони

Ајронмен Цела Земја А Т Сите Терени ЛТ265 70Р 121 118К Е Лесна Гума За Камиони

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2640.00

Ајронмен Целата Земја A/T LT265/70 R17 121/118q Eoverview Ironman A/T е гума за сите терени што е изградена за употреба на лесни камиони и Теренци и има големи блокови на шарите со длабоки жлебови кои ја подобруваат влечната сила надвор од патот. Широко распоредените жлебови и отворените раменици ја принудуваат калта, нечистотијата, карпите, камењата, водата, снегот и другите остатоци од шарата за доследно влечење, а Гуменото соединение На Целата Земја А/Т ја штити гумата од оштетување, а исто така ја подобрува влечната сила на влажните патишта. Дизајниран за употреба на лесни камиони и Теренци. Изграден со големи блокови на шарите и длабоки жлебови кои овозможуваат цврсто влечење во кал, нечистотија и други терени надвор од патот со ставање повеќе гума на земја. Широко распоредените жлебови и отворените раменици ја принудуваат калта, нечистотијата, карпите, камењата, водата, кашеста маса и други остатоци од шарата за доследно влечење и за заштита на обвивката од оштетување. Дизајниран со специјално гумено соединение кое ја чува гумата од оштетување, а истовремено ја зголемува влечната сила на влажно време. Дизајнот на потпора го зголемува држењето во кал и други терени надвор од патот. Големина : LT265/70 R17. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Главните својства

Избор на купувачот

Ако сакате да додадете гламурозен допир на вашиот таван, Лустерот Теа 5Лесен е совршен пристап Со пет ст�

Се применува во вашата кујна, заден дел, фрижидер, стакло, бањи, камин, скали, маси, врати, прозорци, на отв

Отстранете ги несаканите честички лесно Со Оваа Коса За Миленичиња Evercare Екстра Леплива 60Слој Ролери За

Глава за четка, Стандардна Глава За Вредност, Влакна Од Вискоза, Пресек, Големина Број 16, Бела, 12 / Картонч

Некој Во Мисисипи Ме Сака Маица За Мали деца Дајте извик на некој близок кој живее во друга држава...

Комплетот за постелнина прифаќа нова технологија за печатење, а печатењето е тродимензионално и јасно..

Добредојдовте На Берзата, се надевам дека ќе имате добар шопинг!Летна Женска Наметка Трим Кружен Врат П�

Спецификација : Големина : Околу 15,4"x8, 7"x11, 8"Инчен Список За пакување : 1 X Тестенини Квалитетен Материјал З

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

За ваша удобност, можете да изберете една или две големини малку поголеми Име На Производот : Хавајска К�

Овој Тренд Меѓународен МарвелБарон ЗемоСите Нови Капетан Америка #2 Ѕидниот Постер е дизајниран со висо

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, чаурите со шипки за нишање на МООГ обезбедув�

Жена Во Рамките На Женскиот Плус Големина Поинт Лактот Должина Кардиган .Каскадната силуета на овој отв

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 6690см / 25,9835,43" Половината : 6292см / 24,4136,22" Хип : 8488см / 33,0734,6

Малку луѓе ликови од ФишерЦена навистина знаат како да се добие забава тркалање! Тркалата се кул возила

Кога се качувате во и надвор од камион и комуницирате со клиентите цел ден, потребна ви е кошула што може

Дизајн Куќа 791616 Топката 2Насочен Бравата Кукла Вратата копчето е монтиран без бравата и не се претвори к

Калтренд Центар 60 / 40 Сплит Клупа Спортстекс Капаци За Седишта за 20002002 Чеви / ГМЦ Тахо|ЈуконЦВ17706ГА Беж Вм

Scroll