Ново
Артински Париз Бел Елијана Ноар За Жени Парфем

Артински Париз Бел Елијана Ноар За Жени Парфем

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Елијана Ноар е богат и интимен мирис со силни ванила акорди. Врвните Белешки се мешавина од розова пиперка, цвет од портокал и круша. Средните ноти се кафе, јасмин, горчлив бадем и сладунец. Основните Ноти се неверојатна мешавина од Ванила, Пачули и Кашмирско Дрво за да ви дадат сладок, силен и долготраен ефект. Елијана Истурете Ја Женката е интимен, заводлив и елегантен мирис за младите и живописни жени. Врвните ноти се грејпфрут и бергамот; средните ноти се роза и јасмин; основните ноти се грав од тонка, сандалово дрво и ванила. Посетете не На Карактеристики на сите нови дизајнер келн за мажи во светот. Олеснете го секогаш да мирисате најдобро со цитрусни и Дрвенести елементи на инстинкт. Одете со вашиот инстинкт и одете со инстинкт. Издвојте се и оставете совршен прв впечаток со инстинкт по прифатлива цена. Произведено Во Франција. - ШКУ : ТРНТИ023.

Главните својства

Избор на купувачот

Ват Друго од Ват Друго За Жени 3.4 оз ЕДТ Спреј Лансиран од дизајнерската куќа На Ват Друго Овој ориентал�

Лес Композиции Парфеми Бесконечен Сјај Парфемот Од Лалик е олицетворение на елеганцијата и безвременс�

Искусете го најдоброто од дизајнерските мириси без висока цена со спреј за дизајнерски измамници...

Љубовниците на харајуку Злобна Стилска Љубов Од Гвен Стефани Спреј за Тоалетна Вода .33 мл За Жени Воведе

Воведување На Визионер Полноќна Сина Парфемска Вода, донесена од Мајкл Малул Овој волшебен мирис ве пре

Пред вас и вашите пријатели да поминат една ноќ во градот, сакате да бидете сигурни дека мирисате прекра

Океан Ројал природен спреј Jamesејмс Бонд 007 Океан Ројал Еу де тоалета, Келн за мажи, 1 мл : Врвни белешки : Бе

Создаден од дизајнерот познат по својата гроздобер тетоважа линија, ова е напнат и трендовски овошен цв

Лансиран од дизајнерската куќа На Дана во 2015 година Овој цветен има мешавина од анжу круша, франгипини, �

Кралицата На Играта На Плејбој Е Ориентален мирис На ванила за жени лансиран во 2016 година Врвните ноти с

Свети Дупон ја претстави Мис Дупон во својата колекција парфеми во 2010 година Овој парфем е наменет за же

Scroll