Ново
Атуро Патека Блејд Х Т Сите Теренски гуми-LT295 60R LRE 10пли Номинална

Атуро Патека Блејд Х Т Сите Теренски гуми-LT295 60R LRE 10пли Номинална

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

АТУРО ПАТЕКА БЛЕЈД Х/Т 295/60Р20 126/123р Само Гуми-Тркало Не Се Вклучени. Гаранција за облека : 45.000 милји. Големите блокови на рамената обезбедуваат цврста влечна сила во теренски услови. Наизменичните хоризонтални и вертикални шипки ја контролираат бучавата од патот за тивко возење. Аголното рамо обезбедува помазно чувство на ракување додека сеуште е доволно исправено за добро влечење на патеката. Опсег на оптоварување : Е (10 слоја). Страничен Ѕид : Црни Букви.

Главните својства

Избор на купувачот

Nexen Roadian ВО Pro RA8 LT31 X10 5 R15 109s Coveviewtroadian На Pro RA8 Од Nexen е гума за сите терени која е наменета за употреба на лес�

Falken Wildpeak A / T3 W LT35 X12 50 R20 121r Eoverviewt WILDPEAK AT3 W Од Falken е дизајниран за авантура, во секое време и во секое време...

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Тешка гума за сите терени дизајнирана со агресивна шара за самочистење која обезбедува влечење надвор �

Вистински дивјак од гума од кал, Хаосот На Чудовиштето е дизајниран да ве повлече низ длабокото ѓубре и �

Uniroyal P225 / 70 R15 100 TLRDO CC TR ROWL, ДОСТАПЕН SUV, CUV и лесен камион гума со совршена комбинација на издржливост, долг�

Овој силен Лесен Камион за сите сезони, кросовер и ТЕРЕНСКА гума обезбедува ефикасност на горивото со с�

Оваа разноврсна гума за сите терени нуди одлична тракција и живот на шарите заедно со очигледно агресив

Бриџстоун го дизајнираше Dueler HP sport како гума за да му обезбеди на вашиот луксузен кросовер или SUV рамноте

Кумхо Круген HT51 P245 / 75 R16 109 TOVERVIEWKumho Crugen HT51 е гума за сите сезони која е наменета за употреба на лесни камио

КУМХО Круген HT51 е висококвалитетна гума за сите сезони дизајнирана да испорача исклучителни перформан�

Со ХАНКУК 3д дизајн на блок на рамо и радијално ориентирани шипки, ќе уживате во вкочанетоста на блокот н

Мишелин Дефендер ЛТХ М / Кисело Најдобро Само Што Стана Подобро Мишелин Дефендер LTX M / S го комбинира дока

Scroll