Ново
Авалон дома Греси Гингам Карирана област килим, 6'7 9'2

Авалон дома Греси Гингам Карирана област килим, 6'7 9'2

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3163.04

Грејси е колекција на полипропилен, која е апелира до lубовникот на фармата во сите нас. Бои кои се движат од црно -бело со висок контраст, црно -бело до мешани нијанси на сива боја, допири на мека глина и индиго Колекцијата нуди различни можности за надополнување на вашиот стил. Со широка шема се движи од потресена традиционална и модерна земја до скандинавска и допир на југозапад, оваа колекција е совршена мешавина за оние што сакаат да го премостат гроздобер и модерно. Намалување на електрична енергија од 100% полипропилен Овој килим е отпорен на дамки и избледени, што го прави совршен додаток на вашиот умерен сообраќаен простор. Достапно во шест големини, вклучувајќи и форма на тркач. Фарма куќа, обичен и килим во затворен простор во стилот на земја. Се одликува со геометриска шема. Намалување на електрична енергија од 100% полипропилен. Инхерентно дамки, избледени, отпорни на абење за одржување без гужва. Боите на килимот вклучуваат слонова коска и црна боја. Мерки со среден куп .43-во, совршени за мека и густа подножје. Исечете го купот за мазна површина. 6'7 "x 9'2" со големина на затворен килим, совршен за простории за јадење, дневнички и спални соби. Се препорачува употреба на рампа за килим; Првичното кршење е нормално, и тие генерално ќе испаднат во рок од неколку дена до една недела; Цврсто враќањето на тркалање на килимот (купена страна надвор) и оставањето во топла област неколку часа ќе помогне во отстранувањето на набори или остатоци од преклопување, исто така.

Главните својства

Избор на купувачот

Функција : 1 Изработка : плехот за чај од бамбус прифаќа нов дизајн Прибор е став, што го одразува односот

Боја : Уцена : пластика + метализација : 20 * 15мммала тока со висока јачина и издржливост пакетот Вклучува :

Фустанот е удобен за девојка која е направена од полиестер100% Удобниот фустан во боја, исто така, ја прав

ДизниМики МаусРазбуди Се, Биди Кул, Биди Љубезен, Повтори Јуниори Висок Врат Резервоар ВрвотАвторски П�

Сезони : Лето Пол : Унисекс Патарн : 4 од џулизирај табела : Големина : 100 Препорачана возраст : 34 Години Бис�

ВЕЛЦТОРМ КОМПЈУТЕР продава компјутери со прилагодени / надградени конфигурации за подобрување на перф�

Дет Метал Правила Бела Маица За жени и мажи И деца Инктастик Дет Метал Правила Бела Маица Новороденче Кр

Нашите сандали Се Идеални За сите Сезони и Повеќето Прилики Бидејќи Различни Компјутери Различно Ги Пр�

Големина : М Биста : 95см / 37,40" Половината : 5058см / 19,6922,83" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 17см / 6,69" Должина На Кошулата :

Мажи Водоотпорни Ветроупорни Отворено Кампување Пешачење Топли Панталони Панталони Карактеристики : Р

Спецификации : Име : Модерна И едноставна ветерна шифонска лента сонлива светлина и сенка вертикални ве

Плодната Голема Табла За Сечење Бамбус Создава продолжување на вашата плоча со оваа голема даска за сеч

86" должина : 63см / 24 Ве молиме не користете Белило.01"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 8

"Опис : Нов Квалитет! 1 Име на производот : Женски Пижами Венс Пижами Со Кратки Ракави Со Големи Димензии �

Ве молиме изберете Ја Вашата Големина и / Или Боја од паѓачкото мени погоре доколку е применливо Ова ос�

Што Е кабел за лепенка од категорија 5е? Сфатете го тоа како улица што ја поврзува куќата на вашиот блок и

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Големина : М Половината : 78см / 30,71" Колк : 110см / 43,31" Должина : 52см / 20,47" Големина : Л Половината : 83см / 32,68" Кол�

Сезона : Type / Пролет / Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток

Ахгли Компанија Затворен Плоштад Шарена Седона Кафеава Новина Област Килими, 7 ' Плоштад...

Поштенска Марка Барбадос НересПечатени Од Перкинс Бејкон И Ко., 1852 Печатење на постер од (18 х 24) ќе направ

Обезбедуваме и други ремени за часовници, како што се силиконски спортски ремени, модерни најлонски рем

Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Пакет Conte

Scroll