Ново
Бебе Мешање Јапонски Стил Мешање Јадење Садови Супа Лажици Кујнски Прибор Прибор За Јадење Прибор За Јадење Б

Бебе Мешање Јапонски Стил Мешање Јадење Садови Супа Лажици Кујнски Прибор Прибор За Јадење Прибор За Јадење Б

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Пакет Вклучени : 1/4 парчиња Супа Лажици. Материјал : Керамика. Количина : 1/4 парчиња. Големина : 16,5*5см. Боја : како лажица. Елегантен гроздобер рачно насликан цветен модел. Ги прави елегантни, убави и различни. Изработена од керамика со врвен квалитет испукана на висока температура. Микробранова печка безбедно, машина за миење садови, фрижидер безбедно. Бебе Мешање Јапонски Стил Мешање Јадење Садови Супа Лажици Кујнски Прибор Садови Прибор За Јадење Б.

Главните својства

Избор на купувачот

Лажица може да биде мал подарок, но е одличен начин да ја изразите вашата љубов кон вашата сакана Ние кор

Описr r Оваа ставка може да се користи како лажица што се користи и како слама Рачката на лажицата е шупли

Опис Ова е лажица во форма на череп од нерѓосувачки челик за повеќекратна употреба со соодветна големин

Млечни Лажици Од Нерѓосувачки Челик Десерт Сладолед Овошна Лажичка Додатоци Прибор За Јадење Подарок К

Поставете Лажичка 8 ПАРЧИЊА Лажици За Кафе Од Нерѓосувачки Челик Лажици За Торта Од Лажици Од Мока произ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опи�

Опис : Фин Материјал : лажицата е направена од фин нерѓосувачки челик, што не е лесно да се деформира.10 Па�

Опис : Со предностите на отпорност на ' рѓа, отпорност на корозија, отпорност на топлина, висока издржлив�

Квалитет : 100% сосема нов и висок квалитетен материјал : Plastic Color : бела, жолта, светло зелена, портокалова, �

Опис Дали барате практични лажици за сладолед за еднократна употреба? Ако одговорот е да, не гледајте по

Опис Оваа ставка е збир од 3 парчиња сос лажици, изработени од висококвалитетен материјал од нерѓосувач�

Опис : можете да најдете лажица која е со заоблен раб и нема да ја повреди устата на вашето дете додека ја

Опис Ова е креативна лажица од нерѓосувачки челик 304, нерѓосувачки челик со полиран финиш со висок сјај,

Опис Направени од материјал со одличен квалитет, тие се издржливи и безбедни за долготрајна употреба Ла

Материјал : нерѓосувачки Челик + Акрилик Големина : триаголник : 16.282.5 cmquad квадрат : 16.6*2.5 cmhexagonal : 16.6*2.5 cmround :

Опис : оваа дрвена лажица е практична и корисна, таа е погодна за возрасни или деца use.It е лесен и има долг�

Опис Дали барате професионална, но сепак прифатлива лажица за стружење кал за вашето бебе? Дали сте во п�

Нерѓосувачки Челик Цвет Лажица Кафе Чај Спорк Рамни Садови Десерт Салата Алатка Опис : Уникатен креатив

Лажица од лисја од не'рѓосувачки челик дома мала лажица за тунелирање да јадете лажица подарок за подар�

Опис : устата на закривената цевка подобро одговара на усните, за да можете подобро да пиете.Шупливиот д�

Повеќебојни Розово Златни Кујнски Материјали Мешање Чај Пијалок Мешање Супа Садови Лажица Кафена Лажи�

Нерѓосувачки Челик Божиќ Кафе Лажица Торта Супа Шеќер Десерт Лажички Мешалка Кујна Садови (Злато)...

Описr r.оваа ставка е лажица за бебиња Таа е направена од и нетокси храна одделение силиконски...

Опис : обликот На две раце на лажицата мини мечка дозволува лажицата да се закачи на работ на чашата, што

Scroll