Ново
Белата Марка Женски Дуксер Фустан

Белата Марка Женски Дуксер Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Белата Марка Женски Дуксер Фустан олицетворение удобност и стил. Овој фустан е изработен во модерен дизајн на издолжен џемпер, со голем преден џеб и хауба за врвки. Овој фустан е изработен со лесна ткаенина за истегнување, што го прави совршен за домашно лежење. Белата Марка Женски Дуксер Фустан со Дуксер изгледа одлично со хеланки и може да се стилизира со патики за атлетски изглед. Белата Марка Женски Дуксер Фустан. Мерења на моделот : Висина 5 '9", БИСТА 34С, Половината 26", Колковите 36". Моделот носи мал. 72% Полиестер, 23% Вискоза, 5% Спандекс. Женски Џемпер Фустан. Качулка deisgn. Лесен џемпер плете. В-Деколте. Предниот Џеб. Должина 34". Машинско перење ладен нежен циклус со слични бои, не избелувајте, сушете суво ниско, топло железо кога е потребно, не сушете чисто.

Главните својства

Избор на купувачот

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот со качулка Обрасци : Печатени...

Летни Женски Кошули Зимски Женски Обични Врвови Со Долги Ракави Дами Печатење Пуловер Жени Лабава Атле�

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Тие се исто така многу погодни за ветровити летни ноќиоваа кошула е многу природна и бојата е идеална! П�

02" Големина : М Големина На Етикетата : Средно Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 биста : 104см / 40 Лесно се комб

Овој Кент Држава Златен Трепка Женскиот Фудбалски Пуловер худи смело ја прикажува вашата непоколеблив�

Стил : Странично споени за женско вклопување, метален патент отпорен на џем и мешавина Од Памук / Спандек

Зимски нараквици, зимски палта за жени, зимски животни животни, зимски дозвола, зимски јакни за мажи, зим

Жените Божиќ Лабава Дуксер Црна Снегулка Елен Главата Чаша Печатење V Вратот Дуксер Врвот Материјал : По

Аикуки Нови Сад Дуксери Мажи / Жени ДУКСЕР ЧЕТВРТИ ЈУЛИ Со Качулка Сад Америка Денот На Независноста Худ

Прилика : Секојдневно носење, дружење, секојдневно, вежбање, џогирање и теретана : XLarge : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 124cm

Женски Долги Ракави Секојдневни Кошули Божиќно Печатење ВВратот Лабава Пуловер Дуксер Туника Врвовкар

Овој секојдневен комбинезон е изработен од мека полиестерска ткаенина, за секојдневна удобност...

Сериозно стилски за вашата колекција на ладно време, џемпери за вратот на вратот на границите не се чувс

http : / / www.rcmz.cn / c01o WFc2c UJBWmdac GNw Tn Nm TU91 Tkhn R3 Fu TEhv ZHoranla Zjhp Nmg3 Zngxc Wt Cbj BTK2tw Tnd Bdz BQc0 NFTm ZWd0p UVGxubm RFc TJHWld5 UWJj N3c9 PQ.jpg целосн

: XXГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128cm / 50.50" Plants Length : 104cm / 40 мажите постави 2 парче со качулк�

Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн (Целото мере�

52" Рамо : 46см / 18.50"совет : ако Не Разбирате табелата со големини, ве молиме прочитајте го ова (големината xl

Scroll