Ново
Белора Париз Долг Престој Мат Течен Хидратантен Кармин Не Оставам Докази-Преносни

Белора Париз Долг Престој Мат Течен Хидратантен Кармин Не Оставам Докази-Преносни

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Знаеме дека сакате вашата шминка да биде многу работи, но нездрава! Затоа, Белора Париз Мат Течните Кармини се направени за да бидат забавни, зајакнувачки, гламурозни и здрави за вашата кожа. Содржи природни во .. Белора Париз Долг Престој Мат Течен Хидратантен Кармин Не Оставам Докази-Отпорен На Пренос |Трае 12 часа |Збогатен Со Витамин Е И Шеа путер јас вегански |Нетоксичен јас без Парабени (Време На Чај) - 4,5 мл.

Главните својства

Избор на купувачот

Римел Лондон Траен Финиш Голи Кармин Живејте го лондонскиот изглед! Добијте Го Лондонскиот Изглед Со Тр

Оваа иновативна липи обезбедува интензивна пигментација во боја со лесна формула за мус што не се суши,

Течните кармини на Лоти Лондон цел ден се кадифени мазни, долготрајни и без измамници Богати со боја и с�

Кармин, Љубовен Кармин, Кармин Навлажнувачки Кармин, Пенкало За Усни За Убавина, 3,2 карактеристики : Кори

Боите прифаќаат нијанси, отфрлајќи ја просечноста и создавајќи уникатен идентитет Прво нанесете го, а п

Разубавете ги усните со овој кадифено богат крем за усни кој обезбедува екстремна пигментација со свил�

Огледалната Глазура За Усни Е Јасна Полна И Навлажнувачка Не Е Лесно Да Се Избледи Нелеплива За Чашата П

Револуционерната формула без трансфер обезбедува живописна мат боја и целосна удобност...

Ние ја спакувавме нашата популарна формула за усни Пудре во палета! Подгответе се, затоа што палетата за

Течна боја на кармин со долготрајна, непроѕирна боја која останува вклучена со часови Нашите течни карм

Што Друго Треба да Знаете : Оваа хидратантна, изматена формула се лизга за боја Мало чувство на тежина ш�

Карактеристики : нови, Моден Дизајн и.Пренослива големина, лесна за носење.Погоден за професионална упо�

Новата генерација Партнерот се среќава со голиот Резултат : повеќенаменски профили, брзо сушење и со ка�

●Водоотпорен и Долготраен ● со водоотпорна формула, тој е немрсен и нелеплив за чашата, а ефектот на шм�

Усните заземаат централно место! Оваа 4часовна, долга боја на усните остава полумат, крем финиш во еден у

спецификации : направено од безбедни и здрави состојки, без штета на усните ттоа е навлажнувачки кармин

спецификации : дизајн на тлонг цевка, лесен за држење и употреба футролата за карпи е дизајнирана со бој

E.L.F Мат усна боја Роуди Руж Тоа е мазна, богата со пигменти богата се лизга без напор и обезбедува долгот�

Л А Бои Бренд Кармин Категоријабавици за Убавина за Жени ХИДРАТАНТНА БОЈА ЗБОГАТЕНА СО ВИТАМИН Е ЖИВОПИ

Оваа свиленкаста масна формула за усни беше инспирирана од летните денови на гризење сочно, вкусно овош

2,5 мл 18боја Нелеплив Сјај За Усни Водоотпорен И Долготраен Кармин Карактеристики : Количина : 1 парчиња / �

Нашиот Мус За Усни Revlon Ultra HD matte е добитник на Наградата За Најдобра Убавина На Allure Во 2019 година за Најдоб�

Должината на производот е 10,2 см, а ширината е 2 см Рок На Траење : 3 години Направете го тоа неколку пати за

Дефинирајте ги усните со овој свилен, мазен на пр.л.ѓ Мат Кармин кој лесно се лизга Направен е со хранлив�

Scroll