Ново
Беркли Фузион19 - Пливање Џигхед - 1 4оз

Беркли Фузион19 - Пливање Џигхед - 1 4оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Беркли Фузион19 - Куките се за секого, од почетниците до страствениот риболовец. Главата За Жига За Пливање има ултрареален изглед и чувство со прилагодена точка на влечење од 40 степени за оптимално следење и природна презентација за мамки за капење и друга мека пластика. Со различни големини и комбинации на куки, Главата За Жига За Пливање Fusion19 нуди решение за многу стилови и големини на мамки. Секој пакет дава идеални препораки за мамка. Игла точка за полесно пенетрација. Детали со висока дефиниција за реален изглед. Конусна мамка чувар со жица брави мамки во место. Фалсификувана кука за зголемена странична јачина. Оптимален дизајн на главата за различни беркли мека пластика. Карактеристики на пакетот иновативна школка што може повторно да се затвори за управување со справи.

Главните својства

Избор на купувачот

Обичен за да создадете своја жига, но сепак доволно издржлив за да ги оставите грижите дома, можете да пр

#1 сите времиња пари победа жига НА PWT® & flw® pro Walley Tours!Прикачете ја куката "стинг' р " за да ги откинете крат�

ЈоЗури Лигњи Жига Ултра Мамка Аурора 31 / 8 " хард мамка риболов наведуваш во прозрачна зелена боја шема...

Лиланд Мами 1 / 16 Оз ПопОко ЖигаЦрно87488 ПопОко Жига станаа главен за многу рибари во одредени делови на зе

Д Стројер е чудовиште суштество мамка Слика Бомбата Д се претвори во мамка со повеќе раце, поголеми дода

Погледнете внимателно Во Штрајкот Кралот Занишан Пливање Жига, и ќе видите дека за разлика од другите с�

Пучи Мини Жига не се само голема вредност, туку и одличен производ Со 15 бои за фаќање риби и две големини

Нортленд Риболов Справи Тампер Крапи Кинг, 1 / 32 мл, #4 Хк, Сребрен Сјај убиец за глупости, бел бас и други п�

Шимано Пеперутка Рамен Пад Сложувалки додадете сосема уникатна димензија на техниката на џигирање на п

Измамите Во Живо Се резултат на најновата технологија во пренос и печатење слики Овој нов револуционер�

Развиен со голем придонес од тимот На Штрајк Кралот проперсонал, Штрајк Кралот Гром Крикет Вибрира плив

Scroll