Ново
Беркли PowerBait® MaxScent Tube Roishing Soft Bait 1 2in

Беркли PowerBait® MaxScent Tube Roishing Soft Bait 1 2in

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 208.64

Линијата на мамки на Power Bait Max Scent ослободува супер-наполнето поле за мирис што привлекува риба на начин што никогаш порано не се видело. Овој нов нов материјал е совршен за презентации на финеси со ултра-реалистичка текстура и природни мат бои за да ги измами најтешките риби. Мекиот, но сепак издржлив материјал предвидува животно дејство и полесно приклучоци кои произведуваат повеќе риби на секоја мамка. Berkley Power Bait® Max Scent Tube Roishing Soft Bait 2 1/2in 6cm чад сребро.

Главните својства

Избор на купувачот

Беркли Пауербејт ги прави почетниците риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од беркли �

Задржете се за следното патување за риболов и донесете со испробано и вистинско мами што сигурно ќе дон�

Crappie Buster Shads кади наликуваат на сенка и се идеални за сите техники на риболов со крпи; Бавно тролање (мест�

Риболовната линија на г дин Crappie® направена за мали ролни, но доаѓа во мега лажици г дин Крапи е врвна лин

Беркли Пауербејт ги прави почетниците риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од беркли �

Еве го совршениот лосос и челик за мамење за рибарот на пристаништето или поток Докажано е во Алјаска и �

Про и страствените риболовци со години ги менуваат своите жаби со здолниште, а целта е да се создаде пом�

Нашата најпродавана мамка ширум светот, Миноуз го реплицира изгледот, акцијата и привлечноста што пред�

Јамамото 4 " Јамасенко, 10 Пк, Тиква Црна Зелена910196.Кога Гери Јамамото го дизајнираше сенко во раните 90ти, �

Мамките за хаос комбинираат професионално искуство со риболовец На бас со легендарната иновација На Бе

Линијата на мамки на Power Bait Max Scent ослободува супернаполнето поле за мирис што привлекува риба на начин ш�

Неколку бои отпорни на чипови што фаќаат риби Одлично за грмушки и црви Отпорни на корозија позлатени о�

Јамамото Една Опашка Груб Мамка, 4 " 20 Пк, Јасна Црна Снегулка4020187.Грмушките Со Една Опашка Јамамото се кл�

Штрајкот Крал КВД Пукање Костур е топвода шупливо тело мека мамка риболов мамка мамка нудат од мамка ко�

Scroll