Ново
Беркли PowerBait Power Hawg Rybog Moft Mait

Беркли PowerBait Power Hawg Rybog Moft Mait

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли поминаа над 25 години усовршувајќи неодолив мирис и вкус - ексклузивна формула Power Bait. Риба ја сакаат Power Bait Толку многу што држат 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба да почувствувате повеќе каснувања - поставете повеќе куки и фатете повеќе риби! Долгогодишната омилена мамка сега уште подобро!. Подолги нозе за подобрено дејство за пливање. Риг како Тексас Риг, приколка со свир или лажица Каролина.

Главните својства

Избор на купувачот

Одбројувањето на Рапала 03 постојано достигнува суспендирана риба на која било длабочина со методот На �

Crappie Buster Shads кади наликуваат на сенка и се идеални за сите техники на риболов со крпи; Бавно тролање (мест�

Јамамото 4 " Јамасенко, 10 Пк, Тиква Црна Зелена910196.Кога Гери Јамамото го дизајнираше сенко во раните 90ти, �

Оригиналниот дизајн на квадратна опашка создава масивна акција за клоци Но, ако целните видови се помал

Оној турнир ги бараше риболовците! Оваа популарна форма е сигурно дека ќе биде мамка за голем бас во лет�

Линијата на мамки на Power Bait Max Scent ослободува супернаполнето поле за мирис што привлекува риба на начин ш�

Оригиналниот Господин Твистер Наместете ги на кој било начин што може да се замисли Одлични приколки за

Индустријата за накит со џвакање со ighигехед ја карактеризира меката пластика што ја започна лудоста на

Миролур Миродин Скршено Стакло 2 5 / 8 " Суспендирање На Мамката, Црн Грб, Розова И Сребрена, 2 Високи Куки, 3

Полн со бес и залакме став, Штрајк Бес опашка King®Бебе Бес Craws спакуваат моќна комбинација на реализам и п

Без разлика дали го рибите бестежински, на капка или наместен Во Тексас, Стапчето За Зумирање Има заводл

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли помина�

Про и страствените риболовци со години ги менуваат своите жаби со здолниште, а целта е да се создаде пом�

Беркли Пауербејт ги прави почетниците риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од беркли �

Линијата на мамки на Power Bait Max Scent ослободува супернаполнето поле за мирис што привлекува риба на начин ш�

Мамката Рапала ХРап е "сите за акцијата."Разновидноста На ХРапот му овозможува на риболовецот да пренес�

Мајките за хаос комбинираат професионално искуство со бас риболов со легендарната иновација на Беркли.

Јамамото 4 " јама КРАУ БАМА БУБАЧКА (6 ПАКЕТ) целосно новата јама Крау ја пополнува празнината не само во с

Беркли го хаос Дјус 3 "10тина лубеница црвена Беркли хаоц 3" Деус : продизајниран од Гери Клајн...

Беркли Пауербејт ги прави почетниците риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од беркли �

Штрајкот king® Kvd Совршен Пластика Сечилото Minnow почна да биде одличен приколка Заврши како одлична сеопфа

Scroll