Ново
Бесплатната пуканки на Роб, пуканки, Мумбаи ноќи Индиски зачин мешавина, Оз

Бесплатната пуканки на Роб, пуканки, Мумбаи ноќи Индиски зачин мешавина, Оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 66.88

Пуканки на Роб во бекстејџот е создаден од Роб, долгогодишен семеен пријател на браќата asонас. Тој го готви својот специјален рецепт за пуканки дома со години, само го споделуваше со браќата asонас на проби и претстави додека групата беше на турнеја. Но, сега, Роб и браќата asонас се подготвени да ја споделат омилената закуска во бекстејџот на групата со вас . Роб и Пријанка Чопра asонас се здружија за да создадат смел нов вкус на пукангот во бекстејџот на Роб : Мумбаи ноќи на Пријанка. Оваа вкусна нова мешавина ги има сите одлични солени и слатки вкусови од оригиналниот рецепт на Роб со додавање на солени зачини инспирирани од матичната земја на Пријанка, Индија! Невозможно е да се откажете по само еден грст, овој торбиран пуканки е совршен за додавање на вашата постава на филмски закуски, игра за ноќни грицки, закуски за патувања и многу повеќе. Плус, тоа е веган, не-ГМО, без глутен и содржи само еден грам шеќер по порција. Торбата со големина на закуска со четири унца е совршена за уживање самостојно или споделување со пријател. Официјална закуска во бекстејџот на браќата asонас. Изработена со посебна слатка, солена и солени пуканки за зачини, создадена од Роб и Пријанка Чопра asонас. Содржи само 1g шеќер, 0mg транс маснотии и 0mg холестерол по порција. Веган, не-ГМО и пуканки без глутен. Совршен за филмски ноќни закуски, закуски за ручек, попладневни закуски, закуски за патувања и многу повеќе. Вклучува една торба со големина на закуска со четири унци.

Главните својства

Избор на купувачот

Се појавивме на местото на настанот во 2007 година и го обезбедивме најсвежот, најприродниот и највисокио

Златна пената џамбо скара пуканки Златна пената на пуканки со големина скара обидете се со нашата цело�

Попрскајте свежа серија на топла, меки, театарски пуканки во вашата следна канцеларија, социјален наста

Snack Caramel Caramel Caramel е сладок третман што може да се ужива во секое време од денот Идеално е за забави, особен

Класичен карамел пуканки добива сладок додаток од Херши Ние земаме парчиња совршено меки поп пченка и д

Закуски, оригинал, маф n пченка, без глутен, торба 4,25 мл загарантирана свежа Глутен бесплатно! Транс масн�

Scroll