Ново
Бесплатно склопување женски без ракави со ракави со ребрести џемпери од ребрави, мини фустан

Бесплатно склопување женски без ракави со ракави со ребрести џемпери од ребрави, мини фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Минималистички стил со максимална привлечност. За fallуби се во фустанот за џемпери без ракави на слободното склопување. Стил за сите сезони, слој го овој едноставен зашеметувач со блејзер и чизми кога е студено или лизгајте го на соло со патики за преодни денови. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% волна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини силуета; 35 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести високи деколте; ребрести полите; странични парчиња; нелиран. Облека со џемпери без ребра за жени од слободно склопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Жените Повик Градиент VВратот Без Ракави Плус Големина Лето Шпагети Ремен Фустан Ве молиме проверете Ја

25"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика Британија : 12 ek : 40 биста : 105cm / 41.61"големина : 7хл сад : 22 велика БРИТАНИЈА : 24 ЕК :

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Бидете Ваша Лична Гардероба Добредојдовте ВО КИРУНДО! 100% Полиестер(Армиска Зелена,Кафеава,Темно Зелена

Материјал : Полиестеро3 : 4 XГолеми САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 114cm / 44.Должина : Редовно.76" Голем

52 "Половината : 92см / 36 Големина и Големина : Големина И Големина.50 " Рамо : 37см / 14.28" Должина : 137см / 53.Содржи�

матурски фустан најдобри фустани цветен фустан породилен фустан со долги ракави фустан во боја на рѓа н

Оваа ткаенина за мини фустан без ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, зима и про

Женски Летен Мини Фустан Долг Фенер Ракав Длабок V Врат Висок Струк Еднобојна Кратка Облека За Плажа Во �

96"Sleeve : 63cm / 24 Дами Мода Тркалезен Врат Долг Ракав Еднобојна Тенка Фит Дами Фустанкарактеристики : Упатст�

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Половината : 94cm / 37.01" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 58cm / 22.83" Должина : 88cm / 34.65" Големина : М

Женски Лежерен Лабав Секси Цветен Принт Шифон ВВрат Фустан Од Торта Со Долги Ракави Фустанкарактеристи

Тип на ставка : Мини Фустани За Жени Обични Фустани Женски Тркалезен Врат Лабава Маица Со Кратки Ракави �

Минималистички стил со максимална привлечност За fallуби се во фустанот за џемпери без ракави на слободн�

Оваа предсопственост ставка е како нова и во одлична состојба Како Ново Големина С Мини Повик...

Мода Жените VВратот Мрежа Ракав Крпеница Повик Елегантен Партија Фустан Карактеристики : 1.Карактеристи

Забелешка!!! Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Н�

Тип на ставка : Женски 2023 Цврсти Летни Фустани Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Полиестеркол

Мода Женски Плус Големина Вештачка Обвивка V Вратот 3 / 4 Ракав Вклопуваат И Одблесокот Свадба Гостин Пов�

37" половината : 96см / 37 Елегантни и убави фустани против вратот, уникатни и секојдневни.09"Waist : 108cm / 42.83"Size : X

Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет...

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи Мало Носење На Ткае�

Ве молиме контактирајте не во случај на какви било проблеми поврзани со нарачката за задоволителна рез�

Женски Пролет Aut Краток Фустан Црн Долг Ракав Низок Сече Чиста Вратоврска Фустан Големина(см)ttttt TTTT T Дол�

Шудагенг Женски Летни Фустани За Жени Бохо Одмор Печатени VВратот Мини 3 / 4 Ракав Мини Фустан Мултибоја 2

Scroll