Ново
Без граници џемпер за пуловер на јуниори со маска, сет од 2 парчиња

Без граници џемпер за пуловер на јуниори со маска, сет од 2 парчиња

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Ажурирајте ја вашата гардероба со овој Twofer од без граници. Совршено за обични излегувања или застој во затворен простор, тоа е ваш врвот за кул, опуштен стил. Не ја заборавајте маската за појавување за да го завршите изгледот! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. pullover. Долги ракави. Акценти на предните секвенци. Доаѓа со маска за појавување : Овој производ не е за употреба на деца на возраст под 2 години. Не за медицинска употреба и да не се користи како замена за маска за медицинско одделение. Производот не е одобрен од ФДА или одобрена од ФДА. 64% полиестер/36% вискоза. Машина за перење. Увезени. Свитката и маска од џуниори од јуниори од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Само притиснете Play на вашата омилена музика додека носите релаксирачка графичка џемпер во која се наоѓ�

Дајте му на вашата облека малку нешто дополнително со оваа точка на точката од без граници Отворениот п�

Подгответе го времето на џемпер подготвени со ажурирање на вашиот класичен Vврат со овој незгоден и заб�

Овој трендовски џемпер вдишува нов живот во вашиот обичен стил Симпатичните ракави за чипка пред и на в�

Обичното го трансформираат во извонредна без да се печати граници Овој ветровит е суштинско парче за сл

Дали е сè уште сезона на џемпери? Овој симпатичен и забавен џемпер со врат од вратот од без граници е под�

Овој празничен и удобен двоен џемпер на Божиќ е совршен за грда забава за Божиќни џемпери или секојднев�

Донесете шик ажурирање на вашиот плакар со ладно време со овој џемпер од пуловер од без граници Овој џем

Постигнат без напор Врвот на џемперот за вратоврски на вратот на Мадден Nyc, истакнат со светла и шарена д

Ажурирајте ја гардеробата со овој џемпер од пуловер од без граници Совршено за обични излегувања или за

Останете стилски кога времето се олади со овој ветерница од без граници Одликувајќи се со аспиратор за �

Џемпер? Туника? Не можете да се лизнете во овој без коментар на вафли на јуниори плетен џемпер со ладно р�

Топло, пријатно и изгледа добро во џемпер со боја на граници Модерен пристап кон вашиот сезонски стил Џе

Ние го сакаме моментот на џемпери на „момчето“! Погледнат со овој преголем дел од Liv & Lottie Varsity Crew вратот.

Дизајнот на лесен за носење, ракави за исечоци… неколку наши омилени работи кога станува збор за ова бе�

Scroll