Ново
Без граници маица за момче на јуниори

Без граници маица за момче на јуниори

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.20

Појдовте од него, но уште подобро-оваа маица на момчето од без граници е вашата поладна верзија на основна мета. Минералното миење му дава на тоа совршено, животно чувство додека прекрасниот графички принт го прави секојдневно одење. Спарете ја оваа капка преголема маица со омилените мама фармерки или џогери за без напор, но сепак тренд изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Капка рамо; Графички принт од предната страна. Графичка маица за момче за јуниори од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Поставете го или облечете го самостојно, во секој случај, сигурно ќе удрите во стилот на домашен терен б�

Бади е тука и е подготвен да ги потресе празниците Прославете го омилениот филм на сите, Елф, Во оваа заб�

Симпатична варситичка мета од без граници е сигурен дека ќе заработи место на вашиот список Супер мекот

Тоа е време! Ниту една маица со кратки ракави на границите не е тој основен стил од кој никогаш не можете

Кој знаеше дека облекувањето "глувче" може да биде толку слатко!? Прославете го најиконскиот лик На Волт

Цврст тон и ребрести текстура ја истакнуваат оваа екипаж од без граници Совршено за викендот, лежерни д�

Колку е пикап! Овој пријатна фустан од маица од Греј од Грејсон Социјал носи кул, лежерна вибрација на ва

Карактеристики материјал100% Претходно намален висококвалитетен чешлан памучен капак зашиена јака36 / 1 �

Ho ho ho cubed маица Ho кошула Geek & Nerd подароци Божиќ само Производите што се продаваат од Design Byhumansofficial се гаран�

Безбеден и стилски за студената сезона што претстои, завршете ја вашата гардероба без маица за вратот н�

Разноврсна и случајна на мета Оваа двојна маичка со врат од вратот од без граници се кул и пријатни врво�

Додадете димензија на вашата дневна облека без џокери на границите на границите Трендовски и удобно, ќе

Не можете да погрешите Со ова Дајте Си Време Пеперутка МаицаСлика од Шатерсток што ви дава автентичен с�

Scroll