Ново
Без граници на лебени хеланки на јуниорите на јуниорите

Без граници на лебени хеланки на јуниорите на јуниорите

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 480.00

Без граници на непрекинатите леќички на Juniors Hacci Heaci не се примамлива комбинација на трендовски стил и целодневна удобност. Направено од мек и издржлив полиестер со малку спандекс за ласкаво вклопување, овие хеланки се наредени со пилови меко руно за да ве одржат пријатни во студено време. Постои прекрасна ткаенина од Хаки надворешна со сеопфатна печатена шема, додека еластичната лента за половината без проблеми обезбедува безбедно вклопување без да се чувствувате абразивно на вашата кожа. Овие хеланки се достапни во разновидни стилови и се суштински додаток на вашата пролетна и есенска гардероба. Без граници на лебени легилети на Juniors Hacci : 95% полиестер, 5% спандекс. Хеланки . Хачи ткаенина е надворешна со сеопфатна печатена шема. Поставена од руно. Покриена еластична лента за половината. Опремени. Достапно во разновидни стилови. Машински измијте ладен, нежен циклус, со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ладно железо доколку е потребно.

Главните својства

Избор на купувачот

Барате дното што е удобно колку што се стилски? Не гледајте подалеку од овие јуниори ги тужеа хеланките �

Scroll