Ново
Без граници на јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

Без граници на јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Супер-мека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без граници. Мора да се има основно во секоја сезона, овие хеланки за влечење на глуждот доаѓаат во удобен дво-пакет и сигурно ќе бидат почеток на многу одлични облеки. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс; 81% полиестер/19% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Slim Fit. Подигање : Висок пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Должина на глуждот; мека, тужена завршница; Вклучува цврсти и печатени стилови. Тужени хеланки на глуждот за јуниори од без граници.

Главните својства

Избор на купувачот

Влегувањето на половината на Womenенски Jordордаче, влечењето на половината во исечена должина е удобен дод

Секси Маскирна Имитација Тексас Хеланки Еластични Тенок Дише Каприс Опис : Специјален дизајн за дигита�

Тера влечен стил; Покриена еластична лента за половината; Нема џеб; Нема постава; 90% полиестер 10% спандек�

Темоган Женски Плус Супер Меки Врвни Хулахопки Без Стапала Со Висок Струк Хеланки На Глуждот Кисело есе

: 1 парчиња панталони Aufmer Панталони со целосна должина / панталони со целосна должина / панталони со це�

Тера слаба нога Висок пораст Повлечете стајлинг Двојно широка еластична лента за половината Гусет кај �

● [Дише и Лесен] ткаенината што дише и лесна гарантира дека ќе останете ладни и удобни, дури и во најжешк

панталони за суи жени, женски спортски панталони, панталони за јога, кожени панталони за жени, панталони

Додадете нешто ново во вашата колекција на хеланки со овој уникатен пар од време и TRU со faux кожа инспирир

Малку разновидност, многу разноврсност Двопакетите на пионер на пионерската жена вклучуваат цврст тон

Супермекото тужени хеланки од без граници се забавен почеток на која било облека Овој двопакет за заште

Белата Марка Женскиот Плус Големина Пакет од 2 Печатени Хеланки се крајниот секојдневен главен произво�

Пол : Жени Еластичната ткаенина може да ја завитка кожата, а во исто време да одговара на телото за да обе

Супермека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без границ�

Потребни се стилски отпечатоци за денови на топло време? Проверете! Изградете ја вашата гардероба и зач�

Два пакувања на празнични хеланки од Тера 271 / 2 ” Затворање : Стил на влечење Ockебови : Ништо Карактеристи

Потребни се стилски отпечатоци за денови на топло време? Проверете! Изградете ја вашата гардероба и зач�

94" должина : 98cm / 38.Големина : С Половината : 6878см / 26,7730,71" колк : 7888см / 30,7134,65" Должина : 94см / 37,01" Големина : М П

Погледнете остри во теретана, на терен, или само надвор и околу додека го поддржувате омилениот тим на Н�

Scroll