Ново
Без граници женски памучни гаќички за момче, 5 пакувања

Без граници женски памучни гаќички за момче, 5 пакувања

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 239.84

Овие без граници Памук-erseyерси Бојшорт гаќички се страшни секојдневни основи. Конструирани со употреба на еко-пријателски памучни предива, строгиот лесен памук лежи рамно на вашето тело за одлично вклопување и чувство. Еластичната лента за половината и ногата е покриена во истата памучна маичка, толку супер удобна! Приближни мерења на моделот : Висина : 5’7 ”, половината : 26”, биста : 34 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина мал. Мека и истегната памучна маичка. Покриени еластични ленти и нога. Мек памучен густ. Декоративен лак. Покриеност на момчето. Големини - XS -3 XL. Пакет во боја - бела, розова, сребрена и 2 црна. 95% BCI памук/ 5% спандекс. Машинско миење ладно. Нежен циклус. Само белило од хлор кога е потребно. Линија суво. Не железо . увезено. Земја на потекло - Бангладеш.

Главните својства

Избор на купувачот

Влезете во ова официјално лиценцирано беспрекорно момче и го освојува светот Беспрекорна конструкција

Без граници женски чипка за чипка за момче 4 пакуваат ист дизајн на момчиња што го сакате во нашиот потп�

Дизајнирано во лесна ткаенина и без цвест, безпречен Boyshort 4пакет на Reebok дава уреден, невидлив изглед во т

Симпатичните гаќички за момчиња од без граници додаваат забавна и удобна алтернатива на вашите основни

Покажете ја својата loveубов кон епската вселенска опера кога го носите овој пар на starвездени војни на Ју�

Симпатичните гаќички за момчиња од без граници додаваат забавна и удобна алтернатива на вашите основни

Гаќите не копаат во кожата или не се протегаат Линиите за цвест се мазни и не иритираат...

Нежните, меките и пријатните, овие сјајни микро момчиња од без граници имаат широк, цветен лента од чипк�

Понудена во најразлична боја, оваа гаќичка е целосно мазна и бесплатна Истегнат материјал и без копање �

Нежните, ласкави и секаде беспрекорни, непрекините гаќички за граници не се дизајнирани да се движат со

Scroll