Ново
Билштајн Шокови Серија Амортизери Одговара изберете: ФОРД ЕКОНОЛИН Е ВАН, ФОРД ЕКОНОЛИН Е ВАГОН

Билштајн Шокови Серија Амортизери Одговара изберете: ФОРД ЕКОНОЛИН Е ВАН, ФОРД ЕКОНОЛИН Е ВАГОН

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 6191.36

Билштајн Шокови 4600 Серија Амортизер; билштајн б6 амортизери и потпори се идеален избор за подобрување на перформансите на секое возило. Овие амортизери и потпори имаат дизајн на монотуб кој обезбедува конзистентни перформанси без бледнеење. Билштајн б6 амортизерите и потпорите користат уникатен, чувствителен на брзина, дигресивен клип кој реагира на променливите услови на патот за да обезбеди постојани перформанси без избледување. Сите амортизери И потпори На б6 се подесени за секоја специфична апликација за да се обезбедат оптимални перформанси. Билштајн б6 амортизерите и потпорите нудат значително подобрување во квалитетот на возењето, ракувањето и удобноста. Општи Информации Производителот : Билштајн Шокови. Производителот Дел Број : Билштајн Шокови. УПЦ : 651860628929. Карактеристики Тип На Горна Монтажа : Стебло. Тип на долна Монтажа : Око 12,1 мм. Заврши : Насликани. Шок Мозочен удар (во.) : Н/А. Прилагодлив : Не. Продолжена Должина (во.) : Н/А. Пропадна Должина (во.) : Н/А. Фитмент Водич 2003-2006 Форд Е-150. 2003-2005 Форд Е-150 Клуб Вагон. 1992-2002 Форд Е-150 Еконолин. 1992-2002 Форд Е-150 Еконолин Клуб Вагон. Дополнителни Функции Заврши : Жолта Боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Спортските шокови на КОНИ се наменети за возачи кои бараат спортско возачко искуство Најдобар Конл шок

Идеален за лесни камиони што влечат или носат различни товари, шоковите за прилагодување На товарот На �

Идеален за лесни камиони што влечат или носат различни товари, шоковите за прилагодување На товарот На �

Идеален за возила со повисок центар На гравитација, monroe® Reflex® лесни амортизери на камиони имаат техноло

Опис : поради одличниот ефект на амортизација, овој удар со велосипед го прави вашето возење поудобно и �

Вовед : Како што сите знаеме, со цел да се потисне пролетниот шок при вдишување на враќањето по шок и удар

Вовед : Како што сите знаеме, со цел да се потисне пролетниот шок при вдишување на враќањето по шок и удар

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд, Линколн и Меркур.Амортизерит

Висок Притисок Моноцевен Гас Шок ГасАСамо Монотуб Шок Апсорбер Повеќе реагира Автоматски се прилагоду�

ШОКОВИТЕ И Потпорите НА САКС се интелигентно дизајнирани да ја вратат оригиналната динамика на ракувањ

Удобноста при возењето може да биде важна, но враќањето На Контролата на Возењето на возилото...

Без разлика дали барате нови комплетни единици за замена или нови компоненти за обнова на постојните ск

Acdelco Предност Ударите Со Гас Се економична опција со двојна цевка за вашиот патнички автомобил, комбе, Т�

Идеален за возила со повисок центар На гравитација, monroe® Reflex® лесни амортизери на камиони имаат техноло

Scroll