Ново
Бисер деценија јавор 14 x14 подот Том

Бисер деценија јавор 14 x14 подот Том

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Во развој за 10 години, новата серија на јавор на Перл е комплет за кој сте подготвени да се засилите. Со 5мм јаворски школки, карактеристики на про-ниво и прекрасни завршувања на лаки, Декада ги зголемува вашите перформанси по цена што претходно беше невозможна. Перл Декада јавор 14 "x14" подот Том.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : Внатрешна големина / (двете страни) W7éx D4_ H8cm, (центар) W7 2 € D3 2 € H7cm, надворешна големина / W13.2 �

Scroll