Ново
Божиќ Новороденче Девојчиња Момчиња Ромпер Писмо Дедо Мраз Печати Долг Ракав Круг Вратот Дуксер Игралиште Вино Црвено Дедо Мраз 6 Месеци

Божиќ Новороденче Девојчиња Момчиња Ромпер Писмо Дедо Мраз Печати Долг Ракав Круг Вратот Дуксер Игралиште Вино Црвено Дедо Мраз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Бебе Девојки Момчиња Божиќ Ромпер Долг Ракав Дедо Мраз/Писмо Дедо Мраз Печати Ромпер. Големина(см)tttttt. 70t Length : t37, 5t Bust : t52tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80должина : t40t Bust : t54tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t42. 5t Bust : t56tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100tlengh : t45t Bust : t58tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. tttt T T T T T T Tt t t 70t Length : t14, 76 t Bust : t20, 47 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80t Length : t15, 75 t Bust : t21, 26 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90t Length : t16. 73 t Bust : t22. 05 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100t Length : t17. 72 t Bust : t22. 83 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификација : . Материјал : Полиестер . Должина На Ракавот : Долго. Тип На Шема : Дедо Мраз. Пол : Момче/Девојче. Тип На Ставка : Ромпер. Вклучен Пакет : . 1 х ромпер. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : Бебе момчиња девојки Божиќ повик ромпер, долг ракав круг вратот дедо Мраз/ писмо и дедо Мраз печати ромпер, многу кожата-пријателски. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, туш за бебиња, семеен собир, фестивал, улична облека, фотографија и така натаму. Големина Забелешка : 0-6М, 6-12М, 12-18М, 18-24М. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х ромпер. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте, транспортирајте и следете ја вашата атлетска опрема со леснотија со оваа спортска торба...

Карактеристики : *Сосема нови и висококвалитетни*деца Деца половина тело надувување на манекенки за дец

Newtek Automotive USA Disc Rotor Rotor's Rotor на сопирачката изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

* Материјал : Рајон* Техника : ткаена Ширина : 56 инчи Функција : средна тежина, не транспарентна Употреба : �

Vntub Клиренс Белење на заби за белење на заби за заби отстранување на пожолтувањето отстранување на дамк�

Масичката за кафе за дневна соба може да ги прикаже вашите сакани растенија со кондензација и да го држи

Delinte Thunder D7 е гума за сите сезонски ултра високи перформанси, дизајнирана за многу возила, вклучувајќи сп

Ова е бесплатен склоп на кратки ракави Vвратот Оваа мека мачка со врата е главна глава што ќе ја достигне

Мики Маус на Дизни е шармантен обожавател на сите возрасти повеќе од 90 години, а овој нов затнување е сов

Удрете ја плажата во овој краток ракав Рашгуард од време и Тру Одликувајќи се со детали за вратоврска, о�

Декорација / процес : печатење Должина на облеката : Редовно Должина на ракавот : краток ракав Тип на изда

Подигањето на средниот пораст е тука за да остане ЈЕЕЕ Фармерките за подигање на средниот пораст на Jordо�

Опис : Blank Xxbeing Чудно е ново кул Не слушнавте? Со овој резервоар, прикажете ја гордоста во турнеја чудна ст

Scroll