Ново
Божиќ Шарени Таписерија Позадина, Божиќ Дедо Мраз, Ирваси, Дрво, Снег За Позадина Ѕид Во Дневната Соба Виси За Забава Дома Божиќ Ѕид Декор

Божиќ Шарени Таписерија Позадина, Божиќ Дедо Мраз, Ирваси, Дрво, Снег За Позадина Ѕид Во Дневната Соба Виси За Забава Дома Божиќ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 783.04

Параметри на производот : . Име На Предметот : Божиќна Тапаст. - Материјал : полиестер. - Големина : . 73*90см/28.74"*35.43". 130*150см/51.18"*59.06". 150*200см/59.06"*78.74". 180*230см/70.87"*90.55". 300*230см/90.55"*118.11". - Опсег на примена : ѕид виси, декорација на таванот, покривка, дом декорација, завеси, софа покрива, чаршафи, трем виси, пикник ќебиња, плажа крпи, итн. - Тема : Божиќ, празници. - Форма : Правоаголна. . Содржи : . 1 * таписерија. Совети : . 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-5см поради рачно мерење. 2. Поради различни дисплеи и различни светла, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето на оваа Божиќна ѕидна таписерија е шарена и мистериозна, има Дедо Мраз, Ирваси, Подароци За Божиќни Чорапи, Новогодишна Елка и Оган За Дневната Соба. служи како ѕид виси декорација за домот. Quality materials q оваа Божиќна шарена таписерија е изработена од висококвалитетни полиестерски влакна, погодна за кожата, издржлива, лесна и без хранење. Ова е многу популарна декорација на домот и може да се користи и како подарок за одмор. ●5 различни големини● 73*90см/29 "*35", 130*150см/51 "*59", 150*200см/59.06 "*78.74", 180*230см/71 "*91", 300*230см/91"*118". Универзална големина за вашата соба. ●Разноврсна● Оваа Божиќна Таписерија Можете да ја користите за елегантно украсување на вашиот дом, ѕидови, Прозорци или како покривка, завеса, чаршав, подлога за пикник, крпа за плажа, шал итн.Каков одличен подарок за претстојните празници!. ●Топол совет : еве начини За намалување на брчките на таписериите трипи : доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со ниска температура за лесно намалување на wrinkle.To избегнувајте можно оштетување на пареа, ставете слој сува крпа помеѓу позадината и пеглата.

Главните својства

Избор на купувачот

Перма моќ компјутер одделение пренапони заштита Шест приклучоци, осветлен прекинувач, издржлив кит бел

Оштетени вашиот тркало, или бараат да се надополни? Ова тркало е специјално дизајнирано за директно зам�

Испловете на некоја секси авантура За Ноќта на Вештерките кога вашиот костим ја вклучува Оваа Бела Пира

КОМПЛЕТОТ за заптивки ЗА инјектирање гориво gb изгради репутација во автомобилската индустрија за квал�

Оваа прекрасна уметност во платното на зимско кану, се печати со употреба на највисок квалитет на масти�

Бела, ' РѓаСјајна Када И Комплет За Рафинирање На Плочки384165 : е дизајниран да обезбеди одлична адхезија, �

Класик оди модерна благодарение на трендовски детални детали Terra & Sky's Turtleneck Top ја комплетира секоја обле

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој традиционален часовник на wallидот е направен на 1

Со Божиќ нема ништо подобро да го внесете вашето семејство во празничните духови отколку да слушате пре

Chaps Mean 9 "Performance Flat Front Golf Short нуди влага за влага, истегнување и дополнителен простор со дополнителни џебо�

Оваа висококвалитетна машка маичка за фустани од Georgeорџ им одговара на сите прилики и може да се носи во

Перницата за лежалка од Племенската Колекција со Надворешен Декор е најдобриот избор за украсување за �

Фиа Ад 1116 RAM МЕМОРИЈА 1500 TR ЗАДЕН 40 / 60 КАПАК НА СЕДИШТЕТО Сив Капак На Седиштето Wrangler Прилагодено Покритие

Нашиот сет за подароци за есенцијално масло е опремен со сè што ви треба од кутија за подароци до 12 чувст

АВТЕНТИЧНА РЕПЛИКА : серијата со умирање 1 : 64 ви ја носи акцијата За Џем Од Чудовиште! Официјалните гуми �

Металните панели за завеси за прозорци на искри се едноставни, но софистицирани, додавајќи богат топол �

Богатствата НА каролина CJ2001PWМатично Писмо Ретро Teal Портокал Музички Инструменти Почетна Платно Ткаени

Тема : Animalивотни Стил : Поп уметност Производ Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилна трговска марка лик

Изматете се прекрасен изглед со елегантна удобност во пената од Скекерс : Сандал Кали Бриз 2.0 Мека мазна

Каролини Богатства SS8417 RUG Shiba Inu Машина Перат Меморија Пена Мат, 19 X 27", мултиколирана Машина Перат Меморис

Кајти Фиеста Папагал храна беше развиена од птичји нутриционист за да обезбеди исхрана сопствениците н

Scroll