Ново
Божиќни заштеди Feltree PO-P Up Canopy замена на крошна шатор Top-Cover, 6.56x6.56 8.2x8.2 9.84x9.84ft Замена на крошна за шатор за инстант крошна шатор

Божиќни заштеди Feltree PO-P Up Canopy замена на крошна шатор Top-Cover, 6.56x6.56 8.2x8.2 9.84x9.84ft Замена на крошна за

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3519.84

PO-P Up Canopy замена на крошна шатор Top-Cover, 6.56x6.56ft Замена на крошна за капакот на топката за инстант крошна (без заграда) Карактеристики : Количина : 1pcs Материјал : Оксфордска ткаенина Боја : Сина Големина на производот : 200x200cm /78.74x78.74in(smmall . P Up Canopy Top, се вклопува за 2,62 метри долг централен пол на рамката, сосема нов врв за да ја замените вашата стара крошна или како резервна копија; Perfect for shading in outdoor places such as backyard and patio, also for exhibition sites, flea markets [UV30+ Protection Ckeeps original color for a long time [Durable Fabric] : Doubles the service life as it made of upgraded Oxford fabric with silve-r coating , отпорни на абење за долг животен век; Отпорност на вода за денови за исцрпување [лесна инсталација со прилагодлива област] : инсталација без алатки; Прицврстувачи за јамка за лесно поправање на врвот на рамката; Прицврстувачи за јамка во внатрешноста на Хемлин за додавање на странични allидови. [Совети за мерење] : Ви помага да утврдите дали рамката на шаторот одговара на нашиот врв на крошна : 1 -ви, измерете ја должината и ширината на рамка за шатори; 2 -ри, измерете го централниот пол на рамката; Ве молиме, проверете дали кое било од вашите мерења не треба да го исклучува компатибилниот опсег на големината на рамката, во спротивно нема да одговара на вашата рамка, Conopy Top Cove-R Onl-Y, рамката не вклучува! Содржина на пакетот : 1 x шатор со врвни производи 【високо квалитетни производи】 Со високо квалитетни материјали и исклучително изработка, производите се цврсти и издржливи . 【Лесна инсталација и употреба】 Производот е лесен за инсталирање само трае кратко време за употреба и е помалку тешко за употреба . 【Најдобра големина】 Спецификациите за големината на производот се соодветни за најразлични потреби . 【Одличен подарок】 Атис Производите се одличен подарок за пријателите и loversубителите на родендени и забави . 【Широка апликација】 Производите можат да се користи во спалната соба, дневната соба, кујната, автомобилот. Исто така е многу добро да се користи во секојдневниот живот или разни забави и банкети.

Главните својства

Избор на купувачот

Овој ергономски извршен стол на кафеава висока е ергономска извршна биро е специјално дизајниран за ка�

Тушичка врата со база и полици Ove Decors бесконечен 40 in Комплет за туширање во Пасадена со врата за туширање

Нашата премија за сите временски точки за товарот ќе ја испорача крајната заштита за вашето стебло...

Сребрени фармерки копродукции најбарани фармерки со средно раст најбарано може да се пофали со универ�

Зачувајте на панталони за бебиња со нашите панталони за микрофлече од четири пакувања Гербер...

Одмаздници се соберат! Оваа маица на Marvel Avengers има џеб на ракавот и прекрасен графички принт со суперхеро

Филтерот за вода ADQ73613401 е оригинален LG OEM (производител на оригинална опрема) дизајниран и дизајниран за

Ажурирајте ја вашата колекција за графички мета со малку инспирација за хипхоп во 90тите години во која �

Носете околу заштитата дури и од обилна бура од дожд со чадорот на Totes Stormbeater Ова е чадор што ќе ве држи во

Нашите потпетици на платформата Samarr од колекцијата Gournee сигурно ќе станат омилени благодарение на 4 та м

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Scroll