Ново
Бруседејл, Материјал За Полнење Тапацир: Пена; Синтетички влакна, Генерално: 37,75 Н 19,75 В 25,5 Д

Бруседејл, Материјал За Полнење Тапацир: Пена; Синтетички влакна, Генерално: 37,75 Н 19,75 В 25,5 Д

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 4784.00

НА ПРВ ПОГЛЕД . 1. Тежина Капацитет( фунти) : 300. 2. Висина На Седиштето : 19.5". 3. Ширина На Седиштето : 19.75. . Шик и софистициран, овој стол парсонс е опција за седење без напор за вашиот ансамбл за јадење. Основан на рамка од цврсто дрво, овој дизајн на дапер удира во гламурозна силуета во стилот на парсонс со висок грб, дебело седиште и четири заострени квадратни нозе во богата завршница на еспресо. Достапен во куриран избор на модерни бои за најдобро да одговараат на вашите вкусови, четканиот тапацир од полиестерски велур го зафаќа седиштето, нагласен со облога од калај за нокти во финиш од калај и обложен со еластична пена и полиестерски влакна за дополнителна удобност. . ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Генерално : 37.75 "Х х 19.75" В х 25.5 " Д . . ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ . 1. Главен Материјал : Цврсто + Произведено Дрво. 2. Главни Детали За Материјалот : Цврсто дрво и Иверица Од Топола. . ТАПАЦИРАН . 1. Материјал За тапацир : мешавина Од Полиестер/Полиестер. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Тапацир Пополнете Материјал : Пена; Синтетички влакна. 2. Тежина Капацитет : 300 фунти. . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Покриен во обложен велур со дизајн со текстура на камчиња. 2. Дизајниран со малку контуриран грб за дополнителна удобност. . ШТО Е ВКЛУЧЕНО? . 1. 2 Чаир(И) : Да. . . . . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. 1. Кини Современ Крал Луис Заден Стол Во Јасна, Целосна Или Ограничена Гаранција : Ограничен, АНСИ/БИФМА Х5. 4 Дневна Синтетички влакна, Генерално : 37.75" Х х 19.75" В х 25.5 " Д.Главни Детали За Материјалот : Цврсто дрво и Иверица Од Топола, Покриени со обложен велур со дизајн со текстура на камчиња. Тежина Капацитет (фунти) : 300, 2 Стол( и) : Да. Дизајниран со малку контуриран грб за дополнителна удобност, Ширина на Седиштето : 19,75. Тежина Капацитет : 300 фунти., Висина На Седиштето : 19.5".

Главните својства

Избор на купувачот

Животински Ѓердан Серија Рамнотежа Зрак Ѓердан Од Колибри Женски Синџир На Клучната Коска Опис : овој ѓ�

✈ ✈машка оптичка илузија маици графичка кошула за мажи смешни графички маици за мажи печатени 3д вител

Ми Треба Мојата Гаража Време Дуксер овој дуксер е отпечатен на мека мешавина од памук / полиестерско ру�

Џенифер Голдбергер претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 20х24 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно

Добијте го изгледот на bralette со дополнителна поддршка во без граници, јуниорите чипка не се соочуваат со

Големина : S колк : 103cm / 40.55" Половината : 70.5105cm / 27.76"41.34" Должина : 104cm / 40.94" Големина : m Колк : 110cm / 43.31" Половина

Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција Уметнички дела од Каролис Јанули�

Валас претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, насло�

Категорија на производи : Ремени1x Појас за возрасти : Возрасен Материјал : Платно,Применлив Пол : Жени,Ма�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Scroll