Ново
Цакоммарк Пи Машки Маици Со Долги Ракави Царинење Нов СЕНТ Патрик 3д Печатени Лабави Блузи Со Подвлакно

Цакоммарк Пи Машки Маици Со Долги Ракави Царинење Нов СЕНТ Патрик 3д Печатени Лабави Блузи Со Подвлакно

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 431.84

Новиот Свети Патрик Машка 3д Печатена Маица Со Долги Ракави Лабава Тркалезна Врата Подвлакно Врвни Блузи И Кошуликарактеристики : 1. Карактеристики : Секојдневен врв, способен, дизајн на печатење, шармантен и убав ретро стил, е вашиот најдобар избор во пролет иumn. 2. Материјал : фина обична ткаенина, висококвалитетна ткаенина, лесна, мека и удобна, удобна наспроти кожата. 3. Големина : мислиме дека големината е погодна за различни типови на тело. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја изберете големината што најмногу одговара на вашиот тип на тело. 4. Повод : многу погоден за секојдневниот живот, пролет и aut, на отворено, забава, патување, спорт, улица, кампус, работа итн. 5. Тип на печатење : 3Д печатење-најнова технологија ЗА 3д дигитално печатење, рачно или нежно машинско перење во ладна вода / не избелувајте / исушете Ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики Или Од Сезоната На биро : Season/Пролет : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : памучни имитации должина на ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : ,Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња машка кошула големина : xl големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 68см/26.77" Рамо : 50см/19.69 "Должина : 76см/29.92" Машки Кошули Со Долги Ракави на Продажба. Дозвола Маици Со Долги Ракави За Мажи Дозвола. Дуксер Сунѓер/ Дуксер За Мажи На Продажба.

Главните својства

Избор на купувачот

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа МатеријалПамучен Спандекс ПоводУдобно И Лабаво Секојдн�

Големини НА САД : оваа туника е достапна Во Мали / сад 46, Средни / сад 810, Големи / САД 1214, ХГолеми / САД 1618, ХХ�

Сезона : Четири Сезони Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер...

Големина : М Големина : Средни САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см / 41.73" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 18см /

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

Врвот на вратот на карен Скот со 3 / 4 ракави има мотив со пруги и детали од школка со светки на градите При

Редовнофит.Ве молиме имајте предвид дека различните бои имаат различни детали за големината.Стилска фо

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратк�

Должина на ракавот : долги ракави јака : Тркалезен декстил : Y2 K стил материјал : должина на Полиестерски в

①Материјал е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.

женски кошули и блузи дами блузи за да се сокријат стомачните врвови за жени работат секојдневнобохо бл

Овој Идораван Машки Секојдневен Удобен Блузи Со Долги Ракави Дуксери за мажи прави да се чувствувате ме

✚✚✚ЗАБЕЛЕШКА✚✚✚✚ ве Молиме дозволете 0,40,8 инчи (12 см) се разликуваат поради рачно мерење.29 "Должина : 7

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Ве молиме спор

Безвременскиот изглед може да биде трендовски Должина На Ракавот : 3 / 4 Ракав Тип Ракав : Ролна Јазичето Р

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 51cm / 20.08" Ракав : 62cm / 24.41" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Рамо :

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

Женска Кошула, Девојка Летна Блуза Полиестер Удобен Секојдневен Краток Ракав За Канцеларија Тип 4, Тип 5,

Затворање на копчето Машина За Перење табела : Големина : М Биста : 112см / 44.09" Рамо : 54см / 21.26" Должина : 75см /

Здраво, добредојдовте во нашата продавница!Должина на ракавот : Тип На Ракав Со Долги Ракави : Редовно Де

Јеашчат Маици За Жени Плус Големина, Женски Летни Обични Кошули Со Букви Кошула Со Букви Врвна Маица Со �

краток ракав блузи хенли краток ракав блузи за жени фустан краток ракав врвот за жени обичните краток р�

ЈОЛАЈ Машка Секојдневна Цврста Маица Џеб Со Блуза Со Долги Ракави Врвови На Јака Маици Сезона : Mal / Зима �

Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Карактерис

Летни Машки Спортови За Дишење Голф Со Кратки Ракави Машки Патент Обичен Врвен производ атрибути : Мека

Но, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Нашиот принцип на услуги е да ги

Тип на вклопување : Лабава Шема Нив : Фестивал Одговара на големината, земете ги вашите нормални големин�

За Оваа Ставка ①КАРАКТЕРИСТИКА : Меки врвови со долги ракави.Лабавите и удобни врвови се изработени од �

Нема избледување или намалување Долг Ракав,врат, слаб лабав и густ Пуловер Дуксери, Дуксер, Џемпер, Кард�

Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневна, Деловна, Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпете�

Scroll