Ново
Четка за вежбање Uxcell 4 комплет за чистење на сите намени за чистење за инјекциска смеса, жолт 2 пакет

Четка за вежбање Uxcell 4 комплет за чистење на сите намени за чистење за инјекциска смеса, жолт 2 пакет

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Комплет за чистење на чистење Uxcell 4 "Комплет за чистење на сите намени, жолта четка за 2 Packdrill се користи за инсталирање на електрична вежба и да ја претвори вежбата во машина за чистење, што може ефикасно да помогне да се исчисти кој било број на хаос околу куќата или работилницата. Оваа четка за вежбање може претежно чисти видови на површини или тесни простори.СТИФФ четката може лесно да исчисти површини или предмети без да остави никакви ознаки за гребење. Големина : 1/4 инчи. Дијаметар на четка : 100мм/4 инчи. Должина на четката : 26мм/1 инч. Содржина на пакет : 2 x четка за вежба.

Главните својства

Избор на купувачот

Лесно е да се биде добар со овој мал помошник што го води полнењето Направено со одржлива рачка од бамбу�

​​​​​​​Вклучен пакет : 1 * Главно тело 1 * глава од Кадифен ткаенина1 * глава Од Најлонска четка1 * глава

Карактеристики : Силна моќност за отстранување нечистотија, темелно исчистете, без масло, без деформац�

Направете задача да ги направите садовите полесни со Оваа Четка За Кујна во Зори Има силни, но сепак неж�

Scroll