Ново
Чипка Машки Патики Нелизгачки Чевли За Пешачење Ниски Врвни Тренери Трчање Анти-судир Атлетика Дише Чипка До Чевли За Одење Црно Злато, Кадифен Наредени 9

Чипка Машки Патики Нелизгачки Чевли За Пешачење Ниски Врвни Тренери Трчање Анти-судир Атлетика Дише Чипка До Чевли За Одење

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 495.84

Погоден за секојдневно пешачење, секојдневно трчање, работа, пазарење, патување, спортови на отворено, возење итн.5, САД 10, САД 10. Повод : Модерните и едноставни секојдневни патики се најпогодни за работа, трчање, пешачење, кампување, пешачење, пешачење и други спортови. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : Снежни патики дизајнирани со систем за врзување, кадифен облога, флексибилно дно и функција стп вамп за моден изглед.5 (Следете ја табелата со големини до изберете ве молиме) Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : секојдневна, дневна, внатрешна, надворешна, Празнична, СПОРТСКА КАРАКТЕРИСТИКА : 1. НАДВОРЕШЕН ЃОН ШТО не СЕ ЛИЗГА : Зимските обични патики прецизно се одликуваат со задебелен ѓон и гумен надворешен ѓон што не се лизга за да обезбедат отпорност на абење и отпорност на лизгање, помагајќи им на корисниците да се прилагодат на секоја состојба на патот. Класичен дизајн на чипка, лесен и опремен. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Патики, Секојдневни Чевли, Секојдневни Патики, Станови, Чевли За Пешачење, Топли Секојдневни Чевли, Зимски Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Кадифен Обложенбојка : црна, црна со кадифен облик (Опционално)Големина : САД 5. Топло кадифен наредени ве одржуваат топло и удобно во текот на целиот ден.

Главните својства

Избор на купувачот

Откријте се и опуштете се во ултразглобна и слатка секси тајна богатство (женски и женски плус) плетена �

Нови стилови, иста голема вредност Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му веруват

Просо, Карин 18х13 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловПинк Божур VI.

Цврсто гумено дрво со богата фурнир од цреша им дава на овие столчиња за јадење топла патина што ќе го по

Класичното кратко добива стилска надградба! Шорцевите од половината на Расел Атлетик се изработени во �

Уметник : Курт Шаферсебјект : Флоралстил : Боемскапродукција Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ов�

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Нашата цел на услугата е да ги направиме клиентите задоволни, вие во процесот на купување или користење

Извадете го мирисот од вашиот дом и канцеларија користејќи ги овие вреќи за ѓубре во боја Тие нудат посв

Вашето малечко апсолутно ќе го сака ова официјално лиценциран замрзнат 2 пуфер Одликувајќи се со лепенк

Уживајте да ставате неколку милји зад вас во стил и удобност со Skechers Gratis шетајќи чевли Нежните синтетич

Воведување на Креирај го од Tabric Editions, Inc… .Просена ткаенина дизајнирана да ја инспирира креативноста пр�

Божиќ Печати Перница Лен Троседот Перница Покритие Дома Декор Перница Покрие Семејство Перница...

Само мојата големина Plusенски плус панталони со големина ќе ви дадат совршен обичен изглед што можевте д

Потпис од Levi Strauss & Co Womenенски модерни слаби фармерки на земјоделски култури совршено комбинираат удобно

Scroll