Ново
Chrome 1,8 Висок испакнатост acorn lug орев вклопува F EXPEDITION NAVIGATOR & MORE

Chrome 1,8 Висок испакнатост acorn lug орев вклопува F EXPEDITION NAVIGATOR & MORE

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 80.00

Сет од 20 булбурни желади затворен крај навртка : . Комплетен сет од 20 лаптиви од дополнување од водечката индустрија водечки SCM 435 ладно фалсификуван превозот Стелфри во Соединетите држави. Спецификации за ореви : . Тема на темата : 14x2lug Орев Висина : 1,77 "Ширина на седење на лагер : 0,90 " хексадецимална големина (големина на штекер) : 3/4 "или 19mmseat тип : конус, затегнат, 60perfect за тркала за задниот дел ✅ Површени тешки на возилото Ценче за навој : 14x2, навој : 14x2, навој : 14x2, навој : 14x2, навој : 14x2, Потребна големина на приклучок на клучот : 3/4 "или 19мм. ✅ Ве молиме, проверете го тркалото и моделот заедно, потребните возила на тркалото на возилото Орев Тип на седиште : Седиште за конуси. ✅ Ве молиме, проверете го тркалото и моделот пред нарачката.

Главните својства

Избор на купувачот

5 навој : Се користи за тркала со 60 степени затегнати Спецификации за завршување : Стил : Затворено за зат�

Наменето за возила со 14x1.5 Карактеристики на темата : Користени за тркала со 60 степени затегнати Седиште

? ?????????? ????????? ?????? Ова премиум заклучување на воланот за седиште во воланот има два клучеви, дизајн за кор�

Наменето за возила со M12 x 1,5 навојни теми : Се користи за тркала со 60 степени затегнати седишта за траење �

Ве молиме, осигурете се пред да ја купите фотографијата не ја прикажува супериорната завршница на тркал

Ве молиме, осигурете се дека го купувате точниот модел на орев за навртки за типот на седиштето на тркал�

Опис на производот Големина : 14x1.5, 14x2, 9 / 1618 Боја : Chrome, црн FCD затворен крај Дополнително долги (XL) булбус в�

Наменето за возила со M12 x 1,25 навојни теми : Се користи за тркала со 60 степени затегнати седишта за траење

Единицата претставува големина на конецот според големината на теренот; Затоа, автомобилите на Acura RL од

Scroll