Ново
CocopeaUntените на жените од елек без ракави, стенд-ап јака надолу по мафта за надворешна облека, топла лесна гита јакна

CocopeaUntените на жените од елек без ракави, стенд-ап јака надолу по мафта за надворешна облека, топла лесна гита јакна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Лесен топол палто е изработено од супер мек, пријателски за кожата, удобен и топол материјал. Најдобра опција за подароци за сопруга, девојка или мајка. Се предлага да се мие рака со ладна вода, не користете белило, да висат суво. Полиестер и најлон. Увезени. Затворање на патент. Карактеристики : interенски зимски лесен елек, стенд-ап јака, без ракави, патент нагоре. Контурирани споеви се обликуваат на овој ватиран елек отпорен на вода . Совпаѓање : Womenенскиот топол елек одговара на кошулата со долг ракав/густ џемпер/худи/фустан, кој совршено се совпаѓа за да создаде обичен изглед и да ве одржува пријатно и топло. Јакната на елек е секогаш моден стил, лесно се совпаѓа со целата облека.

Главните својства

Избор на купувачот

капути палта со средна должина за жени долги нејасни палта за жени розови палта женска јакна зимски жен�

✦✯ело, (ლ╹◡╹ლ) Почитуван клиент,? .Lightweight, цврста боја / графичка кошула Looks great with jeans, pants, scarf or sneakers.Brings

54" Должина : 64cm / 25 Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави / Еднобојна / Ревер / Јака Со Врвка / Дуксер Со �

5" Висина : 95100см Препорачана Возраст : 3т големина На Етикетата : 100 биста : 72см / 26.Слатки девојки момчиња aut

Детали : * Големина На Ознака : S3 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со голем�

Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и Плус Кадифе Подебели ве загреваат.73" Должина : 68см / 26.74" Голем

● Долги блејзер јакни за жени погодни за работна облека, датум ноќ, вечер, клуб и така натаму...

Дете Лето Момчиња Девојки Долги Ракави Облека Отпорна на Сонце Отворено Дише Светло Палто Светло Клима�

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Изберете го,покажете ја својата енергија.50" магацин продажба царинење; штекер продавница царинење прем�

Слатко и убаво.Мерки на претпазливост за перење : нормално миење раце, миење машини, кога линијата е затв

Елегантен и уникатен кабелски кабел плетен пончо од салон за ручек на плажа е џемпер во форма на bellвонче

Машка Newу Англија Цврста боја со висок квалитет на обична облека со еден квалитет на костуми со единечен

Машки Тенок Стилски Тренч Палто Секојдневен Ревер Со Двојни Гради Долг Ракав Цврста Долга Јакна За Рабо

Спецификации : Стил : Секојдневен Материјал : Памук Должина На Облека : Редовна Должина на ракавот (см) : Ц

Никогаш не сте премногу млади за да имате мазен изглед Само спарете ја Оваа Рокенрол Детска Јакна од 50 т�

83" должина : 72см / 28.72" ракав : 60cm / 23 Кардиганите се главен плакар, така што нема да сакате да го пропуштите �

Материјал : Полиестер Мека ,Удобна, Дише Ткаенина .Едноставен, Врвен, Совршен за теретана,Вежбање,Јога ,н�

Куеконди Женска Вештачка Волна Тенок Капутackовска Јакна Дами Тенок Долг Појас Надворешна Облека Од Пал�

Scroll