Ново
Црна челична цевка за брадавица, конек за навојни конектори за цевки

Црна челична цевка за брадавица, конек за навојни конектори за цевки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за да обезбеди поголема отпорност на 'рѓа. Нашите цевки се распоред 40 и се достапни во различни големини за да одговараат на сите ваши станбени и комерцијални апликации за гас и воздух. Покрај сите водоводни употреби, овие брадавици на цевки се исто така одлични за DIY -проекти за изградба на индустриски полици за индустриски мебел и сл. Можете да ги користите овие за нозе во табелата, индустриска ретро wallидна полица за железо цевки. Дајте го рустикалниот изглед за апликации во затворен и на отворено. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov Комбо пакет : Заштедете пари со нашите супер економични 5 пакети црни цевки. Декоративни намени : Цевките можат да се користат за декоративни цели за индустриско чувство во декор, мебел, полици и додатоци. Висок квалитет : Издржливи челични материјали за цевки произведени со употреба на напредна технологија. Функција на цевки : Се користи за внатрешни апликации во водовод со низок притисок, како што се вода, масло, природен гас, пареа на ЛП и воздух.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа унија за компресија на месинг за месинг на месинг на вентил е идеален избор за поврзување на водни �

Ова е гигант за снабдување што може да се намали со три големини на конекција и црната завршница...

ОД : 23 / 8 '(60мм) Должина : 3 Стапки HPS 6061 Алуминиумски 16 Мерач Директно Цевки најчесто се користи во индустри

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за д�

Црно податливо железо Списокот со поголеми димензии е за машки конец, списокот со мали димензии е за жен

Овој производ го елиминира проблемот со тоа што дупката за брзо исклучување е совршено усогласена за вр

Машки Гранка Мета, Примена На Воздух, Вода За Пиење, Боја Бела, Фитинг Страна Тип На Поврзување ПритисниЗ

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да т

Челичните цевки Everflow се направени од најквалитетен челичен материјал, има груба завршна обработка за д�

The Works® 12 in 1 / 2 in Fip X 1 / 2 in FIP Line Supply Stuight Supply е дизајнирана да го поврзе вашето водоснабдување со различни те

Пвц Распоред 40 ДВВ Се користи за поврзување НА ДВВ цевка со иста големина (центар х центар).Големина : 2 " Р

Карактеристики на Плакарот / Dwv Flange Hub Крај Со Прилагодлив Метален Прстен Што се Користи за Прилагодува�

Опис : Супер еластичниот вртежен момент може да ги апсорбира вибрациите, соодветно голем пренос на врте�

11 / 8' ПРОЕКТ 4 ' Должина На Ногата на секоја страна Максимален Рејтинг На Температурата : 350f HPS Висока Темп�

Гејтс САЕ ДО САЕ адаптер линија нуди целосна покриеност со големини од 1 / 8 во до 2 во во најпопуларните к�

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да т

Обезбедуваме широк спектар на производи за задоволување на сите прибор за домаќинство и материјали...

Пвц Распоред 80 притисок фитинг Се користи за капаче цевка (лизгање).; Големина : 11 / 2"; Распоред : Распоред 8

✔✔✔ Оваа фитингот на PVC на средниот ред е идеален избор за приклучување на цевките во рамките на вашите

9 / 32' ПРОЕКТ 5 Стапки Пакет Максимална Температура Рејтинг : 350 F Боја : Сина Хпс силиконското црево за ваку

Отстранливи Чаури (Серија 2000) Профлексните спојки се завиткани во екстра широка обвивка од Нерѓосувачк�

Адаптер за противпожарно Црево, Фитинг Тип На Поврзување NH x GHT, Фитинг Пол Женски x Машки, Фитинг Материј�

Ова е фитинг за снабдување со гигант, кој е дизајниран да се користи во примена со големи притисоци...

3 / 8 "Компресија х 3 / 8" Компресија х 36", Флексибилен, Поли Апарат И Приклучок За Славина, Месинг Вметнување

Scroll