Ново
Црна Серија Хонда-26 - Во-САД Направени Sparecover® - Blak Серија-меур-гума За џвакање Розова HONDA CR-V Печати Со Розова трим На Сатен Црна Луксузни Автомобилски Винил-Покажуваа

Црна Серија Хонда-26 - Во-САД Направени Sparecover® - Blak Серија-меур-гума За џвакање Розова HONDA CR-V Печати Со Розова трим

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2104.80

Овој капак на гумата е направен ДА одговара НА сите години ТОЈОТА Рав4 со надворешна резервна гума поставена на задниот дел од возилото.5 R1529 X18 R1529 X18.5 R1530 X12 R1530 X9 R1530 X9.5 R1631 X11 R1631 X11.Капакот на гумите во стилот на Лизгање во стилот на резервно враќање лесно се инсталира без патенти.Повеќе од 3 децении искуство во индустријата за печатење на екран.5 R15155/90 R16205/60 R16205/65 R16215/65 R16235/60 R16215/60 R17235/55 R17255/50 R17215/55 R18235/50 R18255/45 R18285/40 R18295/40 R18225/45 R19255/40Р19 295/35Р19345/30Р19225/40Р20255/35Р20295/30Р2028 "- Fits235/70 R15275/60 R1528 X10 R1528 X10. Многу полесно се инсталира од некои единици со патент.5 R1531 X11 R1531 X11.

Главните својства

Избор на купувачот

Валкана Девојка (Шара) Капак На Гумата Оваа Валкана девојка (Шара) капак на гумата од Капаци ОД ХБС е рачн

● ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Нашиот Резервен Капак На Гумата е Изработен од Висококвалитетни Полиест

Не заборавајте да ја нарачате серијата JL ако имате резервна камеравообичаена за 2018 година и понови вози

35 х 12.5 Мичиген Технолошки Капак На Гумата Овој капак За Гуми За Технологија Во Мичиген од Холандија Бар �

Овој државен капак За Гуми На Големата Долина од Капаци ОД ХБС е рачно изработен во САД; користење на нај

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашиот Резервен Капак за Гуми е изработен од висококвалитетен материјал О

Се Продава Поединечно Овој Производ Е Дизајниран И Изработен Од Covercraft Со Класичниот Изглед, Вистинскит

Не заборавајте да ја нарачате серијата JL ако имате резервна камеравообичаена за 2018 година и понови вози

Опис : Количина : само еден капак на гумата Опис на дизајнот : целосен под дизајн, еднострано печатење Оп�

24 х 8 Минесота Диви Гуми Покрие Оваа минесота диви гуми покритие Од Холандија Бар Столче Копродукции...

НЕМА дупка ЗА КАМЕРА на Овие Резервни Капаци за Гуми, така што тие се вообичаени За Пред2018 Години И Модел

Scroll