Ново
ЦРВЕНО 5во Тап Врв Ножици Права Рачка R & Лф Рака ТР55052

ЦРВЕНО 5во Тап Врв Ножици Права Рачка R & Лф Рака ТР55052

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 367.84

Обезбедете им на учениците безбедна, сигурна опција за сечење со овие Спојници 5-инчни ножици со тап врв.Овие Спојници 5-инчни ножици со тап врв се ergономски дизајнирани да одговараат на амбидекстрозна употреба. Сечилата со тап врв и удобната детска рачка додаваат безбедност и сигурност за малите раце. Ножевите обложени со нерѓосувачки челик обезбедуваат цврстина и издржливост, совршени за различни материјали. 5 " ножици за функционална, секојдневна употреба. Ergономска рачка за дополнителна удобност. Совршен за употреба од лева или десна рака. Завршувањето од нерѓосувачки Челик овозможува дополнителна издржливост. Права форма за поголема прецизност. Зелена рачка. Продадени Како 1 Секој. Продадени Како 1 Секој. 5" ножици за функционална, секојдневна употреба. Права форма за поголема прецизност. Ergономска рачка за дополнителна удобност. Зелена рачка. Совршен за употреба од лева или десна рака. Завршувањето од нерѓосувачки Челик овозможува дополнителна издржливост.

Главните својства

Избор на купувачот

Пукајте и постигнете го вашиот пат до забавни интерактивни игри со сетот за играчки базени Fun Sicle Овој сп

✿ Подарок за спонзори за потврда и подарок за накит Овој деликатен ѓердан за спонзори за потврда се кар�

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Ликовна Уметност "Пенелопе Обичај4" П

Облечете го вашиот кауч со оваа прекрасна впечатлива акцент Текстурирана луксузна перница Ткаенината �

нараквица за жени сребрена и златна нараквица за жени сребрена трендовска трендовска нараквица за жени

Чувајте го вашиот зафатен живот напредувајќи се со Ли возачи удобни, но сепак модерни парчиња што можат

Останете удобни околу куќата додека гледате како игра вашиот тим во овие панталони од пижама од руно од

Совршен сет за активна облека за вашето мало момче! Доаѓа со долга ракав француски џемпер на Тери Пулове

Без напор и разноврсен, постигнете силен главен дел за гардеробата на вашето мало со овие деца тешки хел

Поддржете го вашиот тим на ден и секој ден со носење на овие фустани, должина на коленото, долги чорапи...

КОМПАНИЈА И УСЛУГА СО СЕДИШТЕ ВО САД : Нашиот накит поминува обемни контролни пунктови за квалитет пред

Scroll