Ново
Цврста Паравуд Филипс Акцент Маса Маса Антички Нанесуваат Океан Сина Нанесуваат Цврсто Дрво, Фиоки Традиционални

Цврста Паравуд Филипс Акцент Маса Маса Антички Нанесуваат Океан Сина Нанесуваат Цврсто Дрво, Фиоки Традиционални

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Идеален за сместување покрај кауч, стол или спална соба, оваа шармантна маса За акцент На Филипс ќе изгледа прекрасно во вашиот дом. Со вградена фиока и долна полица, оваа табела ќе ви обезбеди малку дополнителен простор за складирање за да бидете организирани. Оваа табела е изработена од недовршено цврсто дрво, што ја прави и издржлива и разноврсна. Кружниот дизајн ги зголемува можностите за поставување. Завршете го во темна боја за класичен изглед или дајте му светла завршница за нешто малку пообично. Насликајте го за да одговара на вашиот апартман во спалната соба или користете посветла нијанса за да создадете стилско парче акцент за вашата дневна соба.Комплетот вклучува : Еден (1) Материјали за маса : Цврста завршна обработка на паравуд : Недовршена Тежина : 28 фунти димензии : 28 инчи висок x 21 инчи широк x 21 инчи длабок Сет вклучува : една (1) табела . Материјали : Цврст паравуд . Заврши : Недовршени.

Главните својства

Избор на купувачот

Шик ги исполнува куќа со нашиот јазик и жлеб, мушка одбор дизајн Овој гроздобер стил е изграден од цврст�

Елегантен и Современ стил со едноставна конструкција за создавање атрактивен изглед и чувство Таму ќе �

Барате едноставна, но мултифункционална табела за акцент што нема да зазема премногу простор? Оваа прео

Цврста дрвена фоаје маса со дополнителна долна полица за дополнителна стабилност Две лизгачки фиоки им

Карактеристики : 1 врата на блендата Отворено складирање : 1 долна полица Дрвена квадратна полица...

Ништо не ја поврзува просторијата подобро од одличната маса за акцент, а онаа што ќе изберете да ја пост�

Оваа модерна, чиста акцентна маса ќе ја подигне секоја спална соба или простор за живеење со својот клас

Подигнете го декорот на вашата дневна соба со Пемберли Редот Мермерна Горна Странична Маса Во Црно Оваа

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Сафавиех Боди Закосена Правоаголна Странична Маса, Ц�

Уникатно дизајнирана со маса во стилот на послужавник, оваа сива квадратна странична маса е функционал�

Вклучете ја оваа странична маса од двор во вашиот надворешен простор за живеење за стилски додаток...

Scroll