Ново
Дазнико Женски Елек Палто Обични Блејзери Отворени Предни Работни Јакни Без Ракави Блејзери Темно Сина Л

Дазнико Женски Елек Палто Обични Блејзери Отворени Предни Работни Јакни Без Ракави Блејзери Темно Сина Л

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.20

Материјал : Полиестер.Мека ткаенина. Оваа јакна доаѓа со целосна постава. Мека И Удобна За Носење.Карактеристики : Основна јакна за јака за ревер за жени, дизајн со едно предно копче, дизајн на два лажни џебови, совршено заковајќи шик изглед. Повод : Погоден За секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму.Облека Нега : Машина За Перење Со Ладна Вода/ Линија Сува/ Не Белило. Пар со : оваа јакна совршено ги прегрнува градите и половината. Одлично Со Вашите Омилени Слаби Фармерки хеланки или Чизми итн.Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Мода : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1x Женска Јакна. Големина шема : . Големина : М САД : 8~10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 10~12 ЕУ : 36~38 Биста : 98см/38,58" Должина : 69см/27,17"Големина : Л САД : 12~14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 14~16 ЕУ : 38~40 Биста : 104см/40,94" Должина : 71см/27,95"Големина : XL САД : 16~18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 18~20 ЕУ : 40~42 БИСТА : 110СМ/43.31" должина : 72.5 см/28.54"Големина : ххл сад : 20~22 Велика Британија/АУ : 22~24 ЕУ : 42~44 БИСТА : 116СМ/45.67" должина : 74см/29.13"големина : хххл сад : 22~24 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 24~26 ЕУ : 44~46 БИСТА : 122СМ/48.03" ДОЛЖИНА : 75.5 см/29.72" што добивате : 1кс женска јакна јакна со качулка жени плус ГОЛЕМИНА ИЗОЛИРАНИ ЗИМСКИ ПАЛТА ЗА ЖЕНИ ДОЛГА ТОПЛА ЈАКНА. Повод : Дневна Женска Волна Со Качулка Жени плус палта Палто Фабрика Женски Палта. Материјал : Полиестер.Мека ткаенина. Оваа јакна доаѓа со целосна постава. Мека И Удобна За Носење. Баласт Долг Капут Жените Целосна Должина Леопард Палто Жени Меки Палта Со Качулки и Патенти и. Стил : Мода Сноуборд Палто Жените Жени Кожа Палтоrenchот Палто Кожна Јакна Жени. Пол : Женски Долг Капут Лесни Големи И Високи Тешки Палта Европски Зимски Палта за Жени.

Главните својства

Избор на купувачот

Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,не премногу гус

80" Ракав : 59см / 23.02 " Должина : 76см / 29 : 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm / 45 црвени качулк�

Материјал95% Полиестер, 5% Спандекс Изработени од висококвалитетна ткаенина, мека и удобна, лесна и прија�

Добредојдовте во продавницата ХАКСМНОУ, се надеваме дека нашите производи ќе можат Да ве задоволат Мод�

Поголем, подолг, поширок и поширок блејзерот на момчето од Scoop го нуди најдоброто од двата света : добијт

Сјај и искривена јакна за секвенци, ве натера да заблескате ноќе и да се издвојувате од толпата Големина

Тавоп Блејзери За Жени Деловни Секојдневни Жени Елегантен Стил Долги Ракави Свртете Јака Долги Ракави �

Колекција : Пролет / Лето : Женатип : Блејзерфајнинг : зипслави : долги надворешни џебови : 2материјал : ела�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 106см Должина : 85см Ра�

Сезона : Type / Пролет / Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : �

Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, тексас фармерки итн ОТПОРНИ НА ГРЕБЕЊЕ И АБЕЊЕЖе

Женска Секојдневна Јакна Со Долг Ракав Отворен Преден Тенок Канцелариски Капут за Ревер ве Молиме пров�

Tawop Blazers For Women Business Casual Womens Ladies Solid Sulf Down Down Coock Јакна со долги ракави за надворешна облека Сина 14...

Женски Дами Цврста Јакна Со Јака Долги Ракави Палто Надворешна Облека Блејзер Кардиган За Женски Јакни

лесен блејзер за жени женски блејзери за работа професионални жени блејзер работа блејзери за жени про�

капут за дожд за жени качулка со патент сива качулка со патент ладни врвови за рамо за жени блузи за жени

Жените Мода Лабава Зима Топло Копче Со Долги Ракави Чипка Палто Со Појас Гроздобер Шарени Јакништо доби

Njshnmn Женски Обичен Долг Ракав Формален Изрез Копче За Ревер Надолу Блејзер Џебни Јакни Костуми Големини

Поставата, ниту влошките за рамената / затворањето на Копчињата / дизајнот на едно предно копче, соврше�

Девет Запад е женска компанија за облека, обувки и додатоци позната од жените ширум светот Секоја сезон�

Жени Тенки Копчиња Со Долги Ракави Блуза Кошула Пролет Модели Солидна Мал Костум Врвни Карактеристики :

жените одговараат 2 парче модни костуми со блејзер жешка розова блејзер жени обични јакни за жени тренд�

Женска Вештачка Волна Пижами Со Долги Ракави Секојдневен Патент Со Цврста Боја Лабава Качулка Жени Со П

Одговараат За, Лето и Пролет.56 " Големина : LSize.Мода На жените Обичен Ревер Копче За Јака Џеб Темперамент М

Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн.52" рамо : 42см / 16.93" р

Жените Пролет Лето Секојдневен Едноставен Моден Копче Со Цврста Боја Кардиган Џеб Обичен Костум Јакна �

Scroll