Ново
Деца Девојки Отворени Папучи Топол Дом Рамен Кадифен Внатрешен Флип Флоп

Деца Девојки Отворени Папучи Топол Дом Рамен Кадифен Внатрешен Флип Флоп

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Деца Девојки. Стил : Домашни Влечки, Влечки За Девојки, Домашна Влечка, Кадифен Влечки, Меки Влечки. Тип На Шема : Цврста Боја. Боја : Розова, Сива, Зелена, Сина, Црвена, Портокалова Розова, Жолта, Црна(По Избор). Горен Материјал : Долг Кадифен. Надворешен Материјал : Гума. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Се Лизга На . Тип На Прст : Отворен Прст. Висина На Цевката : Без Грб. Единствен Занает : Вискозни Чевли. Сезона : umn, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Дневен, Училиште, Свадба, Роденден, Фотосесија, Забава. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . 1. Направено од долг кадифен, удобен и дише. 2. Прекрасен и шармантен дизајн на располагање, одржувајте ги нозете меки и дише, направете го вашето бебе да изгледа попривлечно. 3. Лизгање на дизајнот, практично носење бебиња за соблекување на чевлите, значи помалку време за подготовка и повеќе време за играње. 4. Мекиот, лесен и анти-лизгачки ѓон е добро изработен за одење да се чувствува природно и удобно. 5. Прилика : Префект За Внатрешен, Надворешен, Одмор, Забава, Слободно Време, Секојдневен Шопинг, Туризам, Плажа, Патување итн. Совршен избор за спарување со секое причинско-последично склопување.

Главните својства

Избор на купувачот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Ви благодариме за поддршката и разбирањето Ви благодариме за поддршката и разбирањето.8" нога широк : 9.7"

Овие влечки се пријатни и удобни! Овој пакет содржи еден пар влечки Машинско перење, суво рамно Доаѓа во

Модни Чизми Со Големи Димензии Жени Shoes Долга Цевка Чевли Со Ниски Потпетици Чизми Чизми Со Шилести Вите

Запознајте ги вашите нови омилени влечки! DF Adapt нуди удобност без пот, додека влошките од суперсофт мемо�

Кој вели дека не можете да се вратите на големиот ден? Амортизираните влошки од мемориска пена и екстра �

Модата ги исполнува удобноста и топлината со Најважните работи Од Женските Женски Чизми мук ЛУКС® Ова п

Стил На Пети : Кружен Прст Единствен Материјал : ЕВА Пета Висок Стил : Клинови Метод На Затворање : Влечка.

Пилешки Влечки За Жени Долна Права Линија Женски Влечки Антискид Обични Обични Женски Танга Папучи Гол�

1.Висококвалитетен материјал,удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го �

Атлетското вратило Арвен плус Од Лесната Улица дава изјава со уникатна комбинација на обработен матери

Тип на чевли : Основно Применливо Место : Внатрешен Материјал : Памучна Ткаенина Висина На Челик : Ниско (1

Целата удобност што ја барате со карактеристиките што ги барате Лесна и удобна борба против замор Специ

Горниот материјал : велур Стил : Колеџ Внатрешен материјал : краток кадифен Кортикални карактеристики : �

Разгалете ги стапалата со подигање на пар наши Папучи со Отворени Прсти на Мук ЛУКС® Влошката од мемори�

Женска Модна Платформа За Метална Тока Високи Чизми Есенска Платформа Кожни Чизмипроизвод информации :

Женски Патики Слободно Време Женски Чипка Патување Меки Единствени Удобни Чевли Отворено Мрежа Чевли Т

Кадифен и топол, Мук лукс® Женски Наклон Ники Чизмите ја спојуваат луксузната удобност со модерен стил..

Женски Влечки Со Големина 8 Женски Чевли Ниска Пета Рамна Глава Кристал Шарени Печатени Полу Влечки Жен�

Пријатниот братучед на нашата популарна Папуча Локи! Женската влечка Мечка Ефи ја има истата цврсто овч

Scroll