Ново
Декмод 19 Геометриска Рачно Изработена Зелена Керамичка Вазна

Декмод 19 Геометриска Рачно Изработена Зелена Керамичка Вазна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.68

Декмод 19 " Геометриската Рачно Изработена Зелена Керамичка Вазна е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Оваа шармантна современа вазна ќе додаде текстура и суптилна боја на масите и наметките на влезот. Дизајниран со филц или гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Оваа ставка бродови во 1 картон. Поради рачно изработената природа на оваа ставка, нема две да бидат слични, ќе има мали разлики во формата, големината и бојата. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Ова е единствена вазна во зелена боја. Современ стил. Вазна има 4.70 во отворот на устата. Прифатете го уметничкиот израз со стил кој истакнува смели дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка minimетика. Овој акцент декор е цврста керамичка каменина вазна. Оваа декоративна вазна се одликува со стилско блокирање на бојата со мат бел горен дел и светло зелена база на мудрец. Тркалезна вазна се одликува со широко отворање текстурално долго тело идеално за аранжмани со долги стебла. Вазната е со димензии 7,40 L x 7,40 W x 19,15 H инчи и тежи 8,05 килограми. Единствена по форма, оваа вазна има малку заострена силуета на цилиндрите со хоризонтална бела глазура со четка околу врвот и 3д геометриска основа со шема. Избришете ја со сува крпа. Каменината е застаклена со мазна обвивка и е обликувана за да формира уникатна форма. Современ стил. Декмод 19 " Геометриска Рачно Изработена Зелена Керамичка Вазна прави совршен додаток на секој дом.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : железна рамка за слика големина на држачот : 25 х 17 см / 9,8 х 6,7 инчи големина на разгледница : 14,6

Опис Изработена од пластичен материјал, оваа цветна кофа е издржлива и практична за долготрајна употре�

Оваа тркалезна бела вазна им дозволува на нејзината шема да зборува Графички детали на нејзината тенка

Аспиративните Домашни Акценти Роули Керамички ВазниСет од 2 ќе го позајмат вашиот домашен антички шарм.

Семејството Hallmark Blooming Expressions BLE1101 го прави секој ден поубав е забавен проект за составување Можете да ги

Опис Оваа вазна е многу добар избор за дома и хотели, бидејќи бојата и обликот на тоа изгледа возвишено и

Живописните бои на Нашата Вазна Од Розово Вино гарантираат дека е извонредна во секоја просторија во ва

Овој комплет За ексклузивни вазни Саливансе3 е совршен додаток на Вашиот Божиќен декор Изработен од фин

Опис Овој производ е железна цветна кофа, дизајнирана во ретро стил, изгледа извонредно и убаво и лесно �

Декмод 16 " Геометриската Бела Порцеланска Вазна со Кафеава Основа е уникатен додаток на вашиот стилски �

Разубавете го вашиот простор со декорација која е креативна и исклучителна во исто време со оваа прекра

Вазна Цевка, Тест Цевка Растителна Вазна Едноставна Цевка Стаклена Вазна Хидропонски Сад За Растенија �

Опис : Во Споредба со другите слични производи, нашата цветна вазна усвојува креативен дизајн во форма н

Оваа голема вазна е одеднаш неутрално и треперливо драматично акцентно парче за модерниот дом...

Не дозволувајте вашата ставка од дрво од манго да седи во вода или да остане влажна подолг временски пер

Scroll