Ново
Декмодирајте Свеќа Кафеава Метална Свеќа Држач, Сет од 3

Декмодирајте Свеќа Кафеава Метална Свеќа Држач, Сет од 3

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Декмод 3 Држач За Свеќи Со Кафеава Метална Свеќа, Комплет од 3 е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Дајте му на вашиот простор сјајно осветлување со овие прекрасно изработени држачи за свеќи. Направено со цврста основа, совршено е за создавање елегантна атмосфера на врвот на вашата маса или наметка. Додадете моментална топлина и привлечен амбиент во вашиот дом со овие кафеави дрвени држачи за свеќи за столбови кои се одличен додаток на внатрешноста на селската куќа. Дизајниран со филц или гумени затворачи во основата кои спречуваат гребење мебел и врвови на масата, како и лизгање наоколу. Може да се одржи 3 столб свеќи, не се вклучени. Оваа ставка бродови во 1 картон. Металниот држач за свеќи прави одличен подарок за секоја пригода. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Произведено Во Индија. Овој штанд за свеќи во кафеава боја доаѓа како комплет од 3. Земја куќа стил. Дизајниран со пријатен шарм, меки нијанси и безвременска романса за да создаде покачена здрава атмосфера. Комплет од 3 држачи за свеќи направени од дрво Од Манго за издржлива структура. Свеќници со струг свртени столбови во лесна природна завршница за перење. Функција црна метал капе тави да се одржи свеќи безбедно во место. Секој држач за свеќи има димензии 5,6 L x 5,6 W x 17,0 H 5,3 L x 5,35 W x 14,15 H, 4,9 L x 4,9 W x 11,05 H инчи и колективно тежи 3,41 фунти. Овие декоративни држачи за свеќи за затворени простории нагласуваат кружни платформи и тркалезни уморни основи. Избришете ја со сува крпа. Металните тави за капење на овој сет на држачи за свеќи се прикачени и инсталирани на врвот на платформите за да ги задржат свеќите на место. Земја куќа стил. Декмод 3 Држач За Свеќи Со Кафеава Метална Свеќа, Комплет од 3 прави совршен додаток на секој дом.

Главните својства

Избор на купувачот

Гордо покажете го вашиот омилен Мирисдобри мириси во текот на целата година со Стилоткрафтот Дан Фоли ч

Опис р р имајте голема Божиќна забава со пријателите? Овој дрвен држач за свеќи ќе биде добар избор за ва

Фиоката за држач за свеќи шикиќи е изработена од врвно железо, кое е многу цврсто и издржливо, а цврстата

Димензија : околу 11 см во дијаметар, 2 см во висина Одговара 3 х 3 инчен столб свеќи Пакетот вклучува 3 паку�

Карактеристики : Сосема нов и квалитетен.Можете да поставите цветна топка на неа за декорација и дефини�

Истланд Вотив Свеќници Розова Сет на 12 Нашите Носители На Гласови Во Боја На Истланд се совршен избор ко

Декмод Црн Метален Ѕид Светилка е уникатен додаток на вашиот стилски дом Дисплеј во foyer или купите 2 за д�

Држачите за свеќи се задолжителни, особено ако уживате да го менувате осветлувањето во вашиот дом со по�

Правоаголен Фенер Е Монтиран На Дрвена Основа И На Врвот Со Декоративна Рачка Убава И Транспарентна, Св�

Шуплив Држач Свеќник Висечки Фенер Гроздобер Ретро Фенер Ковано опис : сосема нов И Материјал : Метална �

Со нивната суптилна, постепена варијанса во висина, овој сет од држачи за свеќи со три столба се совршен�

Комбинацијата на сложени метални исечоци и украсени дизајни на стакло создаваат прекрасен ефект на тре

Scroll