Ново
Декорација На Нокти Мешани Лакови Дизајн На Нокти Занает Со Смола 3д Уметност На Нокти Шарми Додатоци За Украси За Маникир

Декорација На Нокти Мешани Лакови Дизајн На Нокти Занает Со Смола 3д Уметност На Нокти Шарми Додатоци За Украси За Маникир

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.33

Опис : . Лесен за употреба, прво исчистете ја површината на ноктот, четкајте го основниот лак, ставете ги додатоците за нокти на ноктот и нанесете проѕирен горен слој. Тие можат да се користат повеќе пати доколку се користат и расклопат правилно. Со мешаната обоена форма на лак-јазол, украсите на ноктите се многу извонредни и прават вашите нокти да изгледаат поелегантно и поспецијално. Лесно се нанесуваат на природни или вештачки нокти и можат да го украсат и вашиот телефон, книга, футрола за играчи, картички и многу повеќе. Изработени од врвен материјал од смола, украсите за нокти се еколошки, безбедни и издржливи. Должината на производот е околу 8,3 см, а ширината е околу 8,3 см. Погоден и за професионален техничар за нокти и за неискусен стартер за уметност на нокти. Име На Предметот : Декорација На Ноктите . Материјал : Смола. Карактеристики : Исклучителна, 3Д, Разни Бои. Детали За Големината : . Должина : 8,3 см/3,27" (Прибл.). Ширина : 8,3 см/3,27" (Прибл.). . Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Декорација На Ноктите Лесен За употреба, прво исчистете ја површината на ноктот, четкајте го основниот лак, ставете ги додатоците за нокти на ноктот и нанесете проѕирен горен слој. Тие можат да се користат повеќе пати доколку се користат и расклопат правилно. Со мешаната обоена форма на лак-јазол, украсите на ноктите се многу извонредни и прават вашите нокти да изгледаат поелегантно и поспецијално. Лесно се нанесуваат на природни или вештачки нокти и можат да го украсат и вашиот телефон, книга, футрола за играчи, картички и многу повеќе. Изработени од врвен материјал од смола, украсите за нокти се еколошки, безбедни и издржливи. Должината на производот е околу 8,3 см, а ширината е околу 8,3 см. Погоден и за професионален техничар за нокти и за неискусен стартер за уметност на нокти. Материјал За Декорација На Ноктите.

Главните својства

Избор на купувачот

Описr r дали сакате да го покажете вашиот вкус на модата преку уметноста на ноктите? Дали барате некои пр�

Оваа линија на геллак Харујама е исклучително квалитетна Боите се уникатни и убави.Боја : виолетова син�

Налепници за нокти во форма на срце мали свежи додатоци за нокти налепници за нокти од праска од срце ка�

Овој комплет вклучува количина На (1) Елегантен Премиум Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина,

Iousубопитен занает : Направете свои креации за кристали сите сјајни забавни! Создадете пенливи нараквиц

Оваа треперлива виолетова боја е осветлувачка и оптимистичка Квалитетните бои на салонот дури се форму

Описи : Нашите 3д кристали за уметност за нокти се достапни во различни жешки стилови за да одговараат н�

Карактеристики : 1.Клипови на совети за нокти се направени од acrylic.It е нетоксични, без мирис, без штета на

3 Кутија Декорација За Уметност На Нокти Убава Атрактивна Безбедна Декорација На Нокти Додатоци За Праз

Карактеристики : 1 Висок Квалитет : нашите лажни нокти се изработени од висококвалитетен материјал од см

Наилен Толку Природни Нокти, Вистинска француска Содржина : 24 лепак на ноктите, 0,07 мл (2 гр) лепак, стап за

Scroll