Ново
Декоративен Саксија За Цвеќе Гроздобер Сад За Растенија Градинарски Балкон Декорација На Саксија

Декоративен Саксија За Цвеќе Гроздобер Сад За Растенија Градинарски Балкон Декорација На Саксија

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Феливориел од пазарот На Џојбај.Опис. Саксијата е добро изработена од железо што не е лесно да се оштети. Има многу намени, може да се користи за засадување на некои растенија во вашиот дом или канцелариска соба или да се користи како контејнер за складирање. Фина изработка со гроздобер стил, што може да и даде на вашата куќа нова атмосфера. Карактеристики. - Боја : Златна. - Материјал : Железо. - Големина : 27, 00Х21, 50Х20, 00см/10, 61Х8, 45Х7, 86ин. - Оваа саксија е направена од врвни железни материјали за долг работен век, може да се користи многу пати. - Има дизајн на креативна форма, додавајќи живописен вкус во вашиот дом и многу практичен во употреба. - Можете да го користите за да содржи цвеќиња или растенија на многу места, балкон, дневна соба, градина, хотел, итн. - Не само што може да се користи како саксија, туку може да се користи и како домашен декор. - Може да се користи како подарок за вашите пријатели кои сакаат да имаат ретро саксија. Оваа саксија е направена од врвни железни материјали за долг работен век, може да се користи многу пати. |Има дизајн на креативна форма, додавајќи живописен вкус во вашиот дом и многу практичен во употреба. |Можете да го користите за да содржи цвеќиња или растенија на многу места, балкон, дневна соба, градина, хотел, итн. |Не само што може да се користи како саксија, туку може да се користи и како домашен декор. |Може да се користи како подарок за вашите пријатели кои сакаат да имаат ретро саксија.

Главните својства

Избор на купувачот

Вистински електричен стартер за замена што се користи за избирање на двоцилиндрични мотори Овој оем де�

Удар Шарм Се Појавува Денот На Вљубените Кутија, 20 кт, Цреша Близалки Шарм Денот На Вљубените Удар Се Пој

Не дозволувајте ништо да избега од вашето известување и преземете ја контролата врз ситуацијата Оваа Н�

4.3 oz / yd▓, 30 / 1es ткаенина100% чешлан прстеноткачи памук100% памучна нишка на Боја Вајтхедер Греј е 90% прстенот

Се што ви е потребно за да започнете да играте пикадо! Овој пакет вклучува комплет пикадо од 22г челични в

Пилот лежиштето НА СПОЈКАТА СКФ изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработ�

Идеални за употреба во сурови временски услови и услови на силен ветер, Крајните навлаки се дизајнирани

Wolverine Колекционерски Акција Слика 2Пакет МАРВЕЛ СТРИПОВИ 80ГОДИШНИНАТА ИЗДАНИЕ АКЦИЈА ФИГУРИ : Прослава�

Препознајте Перформанси Кадифена Бар Столчеееи5473 застрашувачки убав Препознатлив Перформанс Кадифен�

Подлогата содржи јута / полиестер / памук, подлога за тепих (се продава одделно) препорачана за да се избе

Супер мек, дуксерот На Ханес е шарен слој за додавање на нејзиниот изглед Удобно и слатко, ова е јакната �

Педалата ЗА Патишта ЕПР1 од Ексустар има инженерско термопластично тело со Cncмашинска Cr Mo оска и инженер

Име На Производот Деца Скутер Момчиња Девојки Прилагодливи Безбедност Две Тркала Деца Електричен Скут�

Среден Рисрегуларен Фиткапри Панталони Со Хемопционални Валани Манжетни 19 инчи / 21 инчи (валани / одмо�

Нашите детски подлоги се изработени од висококвалитетен полиестер, издржлив и еднократно, тврд и нелиз�

Каролини Богатства CK3769 GF Pugle Добредојдовте Знаме Градина Големина Мали, разнобојни Puggle Добредојдовте З�

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Уметник : Регина Мурсубјект : Цветен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Гал

СОБЕРАТ СИТЕ нив : Пресече вашиот пат до победа во свој џем чудовиште настан Со Гробот Копач, Мегалодон, �

Викерман 4.75 " Море Сина Сјајна Ѕвезда Брит Топката Украс Оваа ставка се одликува со издлабена шема на бр�

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд, Линколн и Меркур.Амортизерит

Вашето дете ќе биде топло и пријатно облечено во нивните мали ѕвездени пижами Комплетот вклучува 2 пижа�

50% памук, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; шиење со двојна игла во текот; поставен

Одликувајќи се со десет основни бои овој класен пакет со фини врвови и маркери за перење се материјали в

Дајко Мало Црево За Грејач Со Лична Карта е дизајнирано да го замени цревото ЗА течноста ЗА ЛАДЕЊЕ ОЕМ в�

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси Поттикнати од иновациите во мотоспортот и

Scroll