Ново
Делфи XS Свеќичка Жица Сет Одговара избери: 1997-BUICK ВЕК ОБИЧАЈ, 1998-ШЕВРОЛЕТ ЛУМИНА

Делфи XS Свеќичка Жица Сет Одговара избери: 1997-BUICK ВЕК ОБИЧАЈ, 1998-ШЕВРОЛЕТ ЛУМИНА

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Делфи е оригинална марка на опрема што соработува со други производители за снабдување на деловите со кои првично бил изграден вашиот автомобил. Овој производ е во Пакет Делфи, имајте предвид дека делот можеби е произведен од независен добавувач На Делфи. Свеќичка Жица Сет Одговара На Избери : 1997-1999 БУИК ВЕК ОБИЧАЈ 1998-1999 ШЕВРОЛЕТ ЛУМИНА 1997-1998,1999 ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ 1999 ПОНТИЈАК ГРАНД АМ 1997 ШЕВРОЛЕТ ЛУМИНА БАЗА/ЛС 1997-1999 ШЕВРОЛЕТ ВЛОЖУВАЊЕ 1999 ОЛДСМОБИЛ АЛЕРО 1997-1999 Шевролет монте карло лс 1997,1998-1999 OLDSMOBILE CUTLASS 1997 OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН SL 1999 ПОНТИЈАК МОНТАНА / ТРАНС СПОРТ 1997-1998 ПОНТИЈАК ГРАНД АМ СЕ 1997-1999 OLDSMOBILE СИЛУЕТА 1997-1999 понтијак гран при се 1997,1998 ПОНТИЈАК ТРАНС СПОРТ 1997-1998 ОЛДСМОБИЛ ОСТВАРУВАЊЕ 1997 БУИК СКАЈЛАРК ГРАН СПОРТ/ОБИЧАЈ/ОГРАНИЧЕН 1998 БУИК СКАЈЛАРК И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Главните својства

Избор на купувачот

Комплетите за интермоторна жица имаат увозна свеќичка во стилот НА ОЕ и чизми за дистрибутер кои изглед

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управување

Оригинална Опрема Замена Жица За Палење Сет Свеќичка Жица Сет Одговара : 20002004 ФОРД ФОКУС 20012004 ФОРД БЕГСТ

Дизајнот на овој сет строго ги следи оригиналните спецификации поставени од ОЕ Произведени со Користењ

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка...

Свеќичка Жица Постави Врвен Квалитет Силиконски Жица Изградба Највисок квалитет, висока температура с�

Нгк Свеќичка Жица Сет П / Н : 54180 НГК Е Специјалист За Палење со повеќе ое експертиза на глобално ниво од к�

Единствените делови препорачани Од Компанијата Форд Мотор за возила Форд, Линколн и Меркур.Компонентит

7 L1983 Обичај 5.0 L1981 Ограничен 4.0 L1984 Обичај 5.0 L1985 Обичај 5.0 L1984 Silverado 5 Препорачана Употреба : Ое Замена.7 Л 1981198

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка Со над 80

ДЕНСО Комплетите За Жица За Палење За Прв Пат Се идентични по форма, вклопување, боја и перформанси со фа

Стандардна палење свеќичка жица сет е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

Комплетите за интермоторна жица имаат увозна свеќичка во стилот НА ОЕ и чизми за дистрибутер кои изглед

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка...

Патентирана Формулација На Чисто Палто Со Висок Сјај со Силиконска Јакна со висока температура Подобре

Со над 80 години автомобилска експертиза, ние сме водени од екстремна посветеност на перформансите и ква

Замена На Жицата На Свеќичката Поставена на вашето возило? Стандардните Моторни Производи 55416 е директн

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка...

Круна Автомобилска 9600 NS MINIVAN / 9600 GS ЖИЦА ЗА ПАЛЕЊЕ СЕТ Круна Автомобилска 4797685 CAS4797685 9600 NS MINIVAN / 9600 GS ЖИЦА ЗА

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка Со пове�

Алатки Професионална Алатка За Стегање Кабел За Батерии Изградба со двојна рачка за тешки работни мест�

Комплетите за интермоторна жица имаат увозна свеќичка во стилот НА ОЕ и чизми за дистрибутер кои изглед

Нгк Палење Жица Сет NGK Отпорник Свеќичка Жица Сетови користат метод на градба познат како променлива те�

Компатибилен Со Chevy® V8 Овој производ не е создаден или продаден Од Chevy®.; Сет За Жица За СвеќичкаСпироПро�

Комплет Жица За Свеќички Компатибилен со 1998 2002 Чеви Кавалер вин 4 Охвноте : Изведбамакс; Изведба жица со

Домашен Камион Жица Сет Свеќичка Жица Сет Одговара : 19851993 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 4 Цил 2.5 Л 19861990 ГМЦ С камион 4 Ц

Комплет Жица За СвеќичкаМагкс2Спирално Јадро8 ммСиниДиректно Чизми За ПриклучоциСТИЛ НА ХЕИ / ШтекерУ�

Жиците за Палење од 7 и 8 мм СЕ оценети Со Класа Е Од Класа Ј2031, најквалитетна жица што се користи во индус�

Нгк Палење Жица Сет, Нгк Отпорник Свеќичка Жица Сетови користат метод на градење познат како променлива

Одговара на следниве возила : Форд Мустанг1994 База 3.8l1995 База 3.8l1996 База 3.8l1997 База 3.8 L1998 База 3.8 LFord Thunderbird1994

Scroll