Ново
Delinte Thunder D 275 35R 102W цела сезона ултра гуми со високи перформанси се вклопуваат: - база на Ferrari GTS

Delinte Thunder D 275 35R 102W цела сезона ултра гуми со високи перформанси се вклопуваат: - база на Ferrari GTS

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Delinte Thunder D7 е гума за сите сезонски ултра високи перформанси, дизајнирана за многу возила, вклучувајќи спортски автомобили, удари, седани и помали спортски SUV. Изграден е за да обезбеди исклучителен зафат, ракување и влечење, заедно со повеќе тивко, удобно возење. Достапно во големини од 17 до 22 инчи, со оценки за брзина H, V, W и Y заедно со гаранција за живот од 40.000 милји. Delinte Thunder D7 има континуирано централно ребро што гарантира дека останува стабилно и ги зголемува перформансите на сопирањето. Тој е во состојба добро да се одвива во влажни услови заради четири широки опкружувачки жлебови и додаде силика. Овие жлебови, заедно со страничните жлебови, ја отстрануваат вишокот вода и ја намалуваат веројатноста за хидропланирање. Delinte D7 P275/35 R20 102 W BSW летна гума.

Главните својства

Избор на купувачот

Vntub Клиренс Белење на заби за белење на заби за заби отстранување на пожолтувањето отстранување на дамк�

Newtek Automotive USA Disc Rotor Rotor's Rotor на сопирачката изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и

Карактеристики : *Сосема нови и висококвалитетни*деца Деца половина тело надувување на манекенки за дец

Уметник : Brookview Studio Subject : Пејзажапелатиј : Тип на крајбрежје Производ : Галерија обвиткано платно Арт...

2тонските мешавини на зглобовите Луис Лејс и глуждот се светли и забавни забави за забави што ги воодуше

комплетот за кревети се состои од : 1 Duvet Cover : долга 88 инчи X 88 инчи гордо направени во Канада Облечете ја

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво декоративно обликување, давајќи

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено, уметни�

Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш п�

Внесете мирна и смирувачка атмосфера во која било просторија со оваа постелнина инспирирана позадина...

Компанијата за чипови на Алјаска, Гризли, чипс од компири, се сериозни чипови за котел Овие чипови се нап

Scroll