Ново
Делко 213- сензор за проток на маса, нова замена на ОЕ

Делко 213- сензор за проток на маса, нова замена на ОЕ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

1 LFit Note : 1,5 дизајн на мерачи на воздухот, вклучува скокач на прицврстувачи на комерцијална комерцијална шасија Custom 3.5 Air Meter Design, Includes Jumper Harness2002 CX Plus 3.5 Air Meter Design, Includes Jumper Harness2002 CX 3.1 L1995 Custom 3.1 LFitnote : 1,5 дизајн на мерачот на воздухот, вклучува состојба на скокач на скокач : ново.7 L1996 (Колекционер : Колекционерско издание, имот Вагон, недвижнини, вагон за недвижнини, недвижнини Collector's Edition, Limited Collector's Edition) 5.5 Air Meter Design, Includes Jumper Harness2002 CXL 3.5 Air Meter Design, Includes Jumper Harness2004 CXL 3.1 L2001 (подмодел : Ограничен) 3.1 L2000 (подмодел : обичај, ограничен) 3.4 L FWD, 1,5 дизајн на мерачи на воздухот, вклучува Jumper Harnessbuick Roadmaster1994 (подмодел : база, вагон за недвижнини, ограничен) 5.1 L2005 Прилагодено 3.

Главните својства

Избор на купувачот

Филтер за моторно масло ACDELCO PF1237 F Filter Durapack Engine Oil FilterПакет од 12 FITS Изберете : 20072023 Nissan Altima 4 Cyl 2,5 L 20082021 Nissan Ro

Собрание на филтрирање на нафта Acdelco PF702 G Филтер за масло од мотор се вклопува изберете : 20202023 AUDI Q7 6 CYL 3 L 20

Scroll