Ново
Dell 27 Lcd Анти-отсјај, Широк Агол На Гледање Монитор, Црна, E2723H

Dell 27 Lcd Анти-отсјај, Широк Агол На Гледање Монитор, Црна, E2723H

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2864.00

27 " големината на екранот што може да се види прикажува филмови, игри и фотографии со впечатлива јасност. Еко-свесно пакување : Дизајнирано имајќи ја предвид околината, Комерцијалните монитори На Дел доаѓаат во 100% картонско пакување што може да се рециклира. Интерфејсот Display Port обезбедува ефикасни и сигурни резултати преку едно поврзување. Лер технологијата за задно осветлување нуди визуелна брилијантност со максимална ефикасност. 5 ms GTG (Брзо) време на одговор го прави одличен за најновите акциони филмови, спорт или игри. Јасни слики : Добијте импресивен сооднос 3000 : 1 за подлабоки црнци, посветли бели и живописна боја.Dell 27 " 1920 x 1080 LCD Анти-отсјај, Широк Агол На Гледање Монитор, Црна, E2723 H е енергетски ефикасен со минимално производство на топлина за да се обезбеди продолжена, удобна употреба. Зелено размислување за денес и утре еколошки стандарди : овој монитор користи 85% пцр (пост-Потрошувачки рециклирачки) пластика во дизајнот и ги исполнува најновите еколошки стандарди Како Што Се Energy Star® и TCO Сертифициран Edge,и е регистриран Epeat® Злато.Клучот за погодност : копчињата За Кратенки можат да ви заштедат уште повеќе време, овозможувајќи ви лесно да ги конфигурирате поставките за управување со екранот за да можете побрзо да работите. 27 " големина на екранот со резолуција 1920x1080 обезбедува мајчин приказ На целосни hd видео извори без никаква деградација поради технологиите за земање примероци. 1920 х 1080 максимална резолуција за спектакуларен, остар дисплеј со дополнителна сигурност.

Главните својства

Избор на купувачот

Градник За Двојна Поддршка на Жените ентинеа Проѕирна Мрежа Деми Долна Жица Црн 36 / 80сезона : Четири сезо

Големина : 3,5 см х 6,6 см ( )Класификација : ножици за нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карактеристика : Мулт

Uxcell 510 Ohm 1w € 5% Толеранција Оска Олово Метал Оксид Филм Отпорник 100 Count Metal оксид филм отпорници надминува�

Подобрете го вашиот декор на отворено во есенски пердув бес! Колекцијата на дизајни на дизајни на дизај�

35 " 106cm / 41 Пакет : 1 маица врвот во пакет Благодарам! Мало бебе девојчиња и женски виножито Мама маица пој

Убавите држачи за дрво и корбели се совршен избор за да дадат детали или поддршка на countertops, мантили, цен�

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено за виси,

Без разлика што подготвувате во кујната, вашата даска за сечење треба да биде издржлива, безбедна и прив

Одличен Подарок за Денот На Таткото, Роденден или Божиќен Подарок За Тато, Дедо, Дедо, Тато, Сопруг ова Го

5 мл., 100% чешлана рингпсун Памучна Хедер е 90 / 10 чешлана прстенеста памучна / полиестерска Бела Боја е заши

USB Полнење Безжичен Јајце Размахване Од Нерѓосувачки Челик Електричен Рачен Миксер За Домашна Специфик

Прилагодени Маици За Мажи Машки Обичен Патент За Печатење Свртете Ја Блузата Со Јака Со Кратки Ракави К�

Менс Рашири Фит Гаќи Секси Мажи Шарени Дишат Гаќи За Долна Облека Испакнати Торбички Шорцеви Гаќи Секси

Големина : 3,5 см х 6,6 см ( )Класификација : ножици за нокти, Отворач, Синџир На Клучеви Карактеристика : Мулт

Деца Бебе Топли Девојки Момчиња Фланелен Зимски Руно Јакни Дуксер Капут Моден дизајн,100% Сосема Нов,квал

Тен Акварел Памучна Растителна Ткаенина е дел Од Така Бог Направи Колекција На Земјоделски Ткаенини от�

Ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија има приказ на дом покриен со снег Истакнати бои : б�

Женски Моден Секојдневен Темперамент Екипажот Лабава Печатена Маица Со Кратки Ракави Карактеристики :

Уметник : offефри Ансел Агронссубјект : Пејзажапелатиран стил : Модерен и современ проитивен Тип : Галериј

Спијте ладно со сертапедиќната перница за ладно гел Покривот на оваа кул перница за пробивање на гел ја

Споделете ги вашите возбудливи вести Со Нашите Единствени Најдобри Браќа Се Промовираат Во Големиот Бр

1 пара Чорапи ЗА Бебиња 3Д Цртани Животни Подни Влечки Меки Чорапи Од Цевки За Момче и Девојче Големина ш�

Оваа оригинална животна дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори .

Премиум мешавина едно порција кафе што го нарекуваме "Оригинално Печење" Ова е нашата потписна мешавина

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Рантрон од пазарот На Џојбај.Задолжителен комп�

Мини Часовник За Автомобили,Часовник За Автомобили,Електронски Кварцен Часовник Креативни Автомобилс�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Scroll