Ново
Денгмор Прстен Подарок За Денот На Мајката За Бабата На Нана Со Кристален Прстен

Денгмор Прстен Подарок За Денот На Мајката За Бабата На Нана Со Кристален Прстен

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Подарок За денот на мајката за бабата На Нана Со Кристален прстенкарактеристика Име На Производот : прстен нана материјал на Производот : Легура На Пакување : ОПП Големина : 5-11 И Го Даде на баба овој нежен прстен На Денот на Мајката и таа го сака. Ова е алтернативната љубов на внуката кон нејзината баба. Ова е совршен прстен подарок за да ја симболизирате вашата љубов во посебни денови како годишнини, семејство, пријатели, родендени, Денот на Благодарноста и Божиќ. Еве внимателно избраните бои И сатурација Прикажување живописни бои додава на убавината на работниот пакет : 1 Прстен Прстен Подарок За Денот На Мајката За Бабата На Нана со Кристален Прстен. Материјал : легура. Лесен за носење и соблекување,Хипоалергичен и без никел. Најдобар подарок за Денот На Мајката, Роденден, Деловни Подароци, Свадба, Годишнини, Денот на Вљубените или Божиќ. КАКО ДА СЕ ГРИЖИТЕ : за да ја заштитите позлата, отстранете го накитот пред миење раце, пливање, вежбање, чистење и пред да нанесете какви било производи за лично тело. Одржувајте го високиот сјај на вашиот накит избегнувајќи контакт со сапун, парфем, лосион, шминка, производи за коса и чистење. подароци за жени подароци за мама подароци за нејзините жени подароци за божиќ роденденски подароци за жени божиќни подароци за жени подароци за денот на вљубените подароци за тинејџерки подароци за најдобра пријателка подароци за жени подароци за баба подароци подароци за мајка подароци за тинејџерки подароци подароци за божиќ подароци за момчиња и девојчиња подароци под 10 долари подароци за најдобра пријателка подароци подароци за денот на вљубените подароци за деца денот на вљубените денот на вљубените подароци за неа денот на вљубените обетки вљубените вљубените орнаменти за дрво валентин обетки вљубените обетки вљубените орнаменти денот на вљубените додатоци вљубените ден орнаменти валентин подароци за неа.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Симулиран Рубин, Создадена Симулирана Лабор

Овој прекрасен приврзок во форма на бело злато од 14к има 58 тркалезни дијаманти со вкупна тежина од 0,91 ка�

Опис : Со шарен овален дизајн и инкрустиран сјаен кубен циркон, прстенот ви дава софистициран и стилски �

Накит Пом Пом Божиќна обетка Пост Снежан дрво Венец Санта 13738 Дедо Мраз Убави Божиќни обетки нацртани в�

Овој приврзок е дефинитивен стопер за шоу Неговата кубна цирконија запишана површина е сигурно да ги пр

14 K двотон Ibgoodman Men's Onyx Комплетен прстен Овој стручно дизајниран накит : прстените се произведени со прец�

Азбука Клучна Коска Синџир Новиот Накит Клавикулата Ѓердан Додатоци Setfearts : СПЕЦИЈАЛНИ СРЦЕТО ПОЧЕТНА С

Спецификација : Големина : 30х22мм, Дупка : 12мм; Капацитет : 11мл (0,37 фл оз) Материјал : Стакло, Затворач Од Плу

Окцидент Мода Геометриски Фудбал Капка Вода Двострана кожна капка за Уво карактеристика : нова и...

или ве потсетува на внимание!Вклучуваат : 1 прстен Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и да се над�

Удобна Зона Студија ви носи удобен и стилски накит што ќе ве натера да сакате да прегрнете се и сешто!Ние

Додека секогаш има отворена покана да се украсите во пенлив накит, изборот на парчиња што раскажуваат п�

Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Златни Тројни Прстени Од Кристал Жените Мода Целосен Дија

Опис Овие женски обетки се многу деликатни и можат да се користат долгорочно Деликатна боја со стил на к

Рачно изработен исклучиво од нашите квалификувани занаетчии за накит, овој елегантен прстен ќе додаде �

Material : Primary Purity : 14 KFinish : Polished Stone Type_1 : Simulated CZStone Color_1 : White Stone Quantity_1 : 2 Plating : Rhodium Stone Setting_1 : Prong Stone Weight_1 : 0.008 ct S

Квалитет на материјалот : Врвен квалитет Ааа Нерѓосувачки Челик Тежина : 0,5(оз)Големина : 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13

Scroll