Ново
Денот Независноста На Жените Американски Знаме Елементи Краток Ракав Екипажот Вратот маица

Денот Независноста На Жените Американски Знаме Елементи Краток Ракав Екипажот Вратот маица

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Забелешка : 1. Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква како што покажуваат сликите. 2. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја нарачате оваа ставка, тоа е вистинската големина. Покрај тоа, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. 3. Инструкции за Нега на ткаенина : Машинско Перење, не Белење, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте прекумерна Изложеноствисок квалитет и сосема нов дизајн, посета на нашата продавница "Старвнц", можеби ќе го најдете она што го сакате! Оваа ставка е добар избор за вашето време, која е изработена од мека и лесна Памучна Мешавина за секојдневна удобност. Избрана со вратот на екипажот, денот На Независноста елементи На Американското знаме, средна должина, блок во боја, краток ракав, секојдневен стил. Тоа е совршена маица која ќе му даде свеж талент на секој изглед со овој дизајн што ќе се забележи во еден момент. Исто така, можете да се спарите со се што сакате за да ја направите попривлечна. Погоден за додавање во вашата гардероба речиси секоја сезона, што ќе ви помогне да создадете подобри спомени за вашиот секојдневен живот или вашиот одмор.

Главните својства

Избор на купувачот

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Класичната удобност ја исполнува бојата со овие меки маици за вратот на екипажот за жени...

Уживајте во природната убавина на природата во нашата женска маица на еукалиптус Прави прекрасен подар

Запознајте Ја Женската Набраздена Основна Маица мејсон Џулс, реинвенција на безвременската маичка...

Жените Хенли Блузи Секојдневен Маскирна Блуза Женски Краток Ракав Лабава Туника Кошули Пол : Жени Жена,

Опис : Материјал : Полиестер Тип : Цветни Печатени, Западен Етнички Стил Маица, Туника Врвот Кошула...

Графиките Се Светли Со Колоргендер : Женски Летни и есенски измијте ги рацете со ладна вода или нежно ис�

Најдобрите Наставници Се Родени Во Декември Женска Маица Со Врат, совршен роденден или подарок за враќа

Барате стилска и удобна Маица која е совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање в

ЗАБЕЛЕШКА : Ова е УНИСЕКС исечена облека.Ѕвездените ноќи ја смируваат душата Печатењето може да изгледа

Чудесен 13 ти роденден за девојчиња Darkенски темни T Sh женска темна маица со маица, ги носи вашите страсти

Дизајнот прикажан е отпечатен само на предниот дел на маичката Нема дизајн на задниот дел од маичката.О�

Мазна и лесна, напред и назад (Има дури и погодно затворање на предниот дел .) Оди напред Носете ги вашите

Женски Маици За Летни Женски Секси Блузи V Вратот Долг Ракав Тенок Врв Кошули Половина Патент Лабава Жен

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

Можете да го носите за речиси секој дури! затворање Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба..

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот ра

(Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) СтилЖенски Маици, Блузи, Летна Тун�

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 37cm / 14.57" Ракав : 17cm / 6.69" Должина : 50cm / 19.69" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Рамо :

Најдобар Подарок! НА продажба ХИМИВЕЈ Женски Маици Персонализиран Симпатичен Принт Со Кратки Ракави Вр

Scroll