Ново
Денсо Свеќичка 5365

Денсо Свеќичка 5365

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1196.00

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти за деловите произведени во милиони е реалност за Денсо. Добитник на престижната Награда Деминг за квалитет Во 1961 Година, Денсо помина повеќе од пет децении усовршувајќи ја технологијата и процесите, тврдење што неколку производители на автомобили можат да го направат. Denso прв пат Fit ® производите — вклучувајќи Компресори За Климатизација, стартери, алтернатори, сензори за кислород, комплети за жица за палење, пумпи за гориво, филтри за воздух Во кабината, масло и воздух, сечила за бришачи и многу повеќе — се производи изградени и тестирани на oe-стандард понуден За резервниот пазар Од Денсо. Секој од овие производи е прецизно изграден за точна замена, така што не треба да се грижите дали ќе ја извршите истата работа двапати. Денсо Свеќичка 5365.

Главните својства

Избор на купувачот

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Фабриките денсо се QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефект

ДЕНСО Авто Делови свеќичка изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка...

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Овој Комплет ЗА ЖИЦА ЗА СВЕЌИЧКИ ДЕНСО е компатибилен СО GMC K1500 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988 5.0 L 5.7 L V8 и е совршен за

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Супериорната отпорност на платина на erзија и корозија му овозможува на двојниот платински приклучок На

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Фабриките Denso® СЕ QS9000 И iso9000 сертифицирани ширум светот, само една од многуте причини зошто нула дефекти

Scroll